Зільник Наталія Михайлівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Зільник Наталія Михайлівна
Zilnik.JPG
асистент
Дата народження 8 травня 1986 року
Громадянство Україна
Alma mater Львівський державний інститут новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола
Дата закінчення 2007 р.
Спеціальність правознавство
Галузь наукових інтересів Практика Європейського суду прав людини
Кваліфікаційний рівень юрист
Поточне місце роботи кафедра цивільного права та процесу, Інститут права, психології та інноваційної освіти, Національний університет «Львівська політехніка»

Зільник Наталія Михайлівна (*8 травня 1986 року) — старший викладач кафедри цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти, Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта:

У 2007 р закінчила з відзнакою юридичний факультет Львівського державного інституту новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола, спеціальність: правознавство, спеціалізація: Захист прав людини і громадянина

У 2017 р. закінчила аспірантуру та захистила дисертацію за спеціальністю 12.00.07 адміністративне право і процес; фінансове та інформаційне право на тему «Адміністративна відповідальність за правопорушення в галузі стандартизації, якості продукції, метрології і сертифікації».

Професійна діяльність:

З 2007 р. до 2011 р. працювала у Львівському державному інституті новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола. на посаді асистента кафедри спеціальних юридичних дисциплін.

З 2011 р. — асистент кафедри цивільного права та процесу Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка». З вересня 2015 р. — старший викладач кафедри цивільного права та процесуІнституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка».

Викладає дисципліни:

 • Цивільне право
 • Сімейне право
 • Господарське право
 • Господарський процес
 • Господарське судочинство

Наукові зацікавлення:

 • Актуальні проблеми цивільного права
 • Практика Європейського суду прав людини


Вибрані публікації

Авторка понад 30 наукових і навчально-методичних праць. Зокрема:

 1. Дутко А. О. , Римарчук Р. М. , Ортинська Н. В. , Василів С. С. , Зільник Н. М. Цивільне право і процес: сучасний стан та шляхи удосконалення: монографія. Львів: Навчально-науковий інститут права, психології та інноваційної освіти, 2019. 190 c.
 2. Зільник Н. М. Особливості договору про надання освітніх послуг. Журнал східноєвропейського права. 2019. № 69. С. 110–116.
 3. Зільник Н. М. Договір про надання туристичних послуг: поняття та особливості. Підприємництво, господарство і право. 2019. № 11. С. 24–29.
 4. Зільник Н. М. Особливості провадження у справах про адміністративні правопорушення в галузі стандартизації, якості продукції, метрології і сертифікації. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки. 2016. № 850. С. 391–398.
 5. Зільник Н. М. Поняття та особливості адміністративно-правових відносин у галузі стандартизації, якості продукції, метрології і сертифікації. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки. 2016. № 837. С. 60–64.
 6. Зільник Н. М. До питання про екологічну сертифікацію як функцію державного управління. Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Юридичні науки. 2016. № 845. С. 263–270.


Контакти

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімyата 312

E-mail: tspp.dept@lpnu.ua Nataliia.M.Zilnyk@lpnu.ua