Відмінності між версіями «Чекурін Василь Феодосійович»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{Особа | П.І.Б = Чекурін Василь Феодосійович | Зображення (фото) = RTEmagicC_CHekurin_stara.jpg.jpg‎ | Пі...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
 
 
 
{{Особа
 
{{Особа
 
| П.І.Б = Чекурін Василь Феодосійович
 
| П.І.Б = Чекурін Василь Феодосійович
Рядок 28: Рядок 26:
 
| Спеціальність =  «інженернаелектрофізика»
 
| Спеціальність =  «інженернаелектрофізика»
 
| Військове звання =
 
| Військове звання =
| Галузь наукових інтересів = математичне моделювання тадослідження процесів перенесення в деформівних напівпровідниках, діелектриках,металах і структурах на їх основі; розвиток обчислюваних методів розв’язуванняпрямих і обернених задач теорії взаємодії полів різної фізичної природи вдеформівних твердих тілах; розроблення математичних моделей та методів длятомографії тензорних полів у неоднорідних деформівних твердих тілах таідентифікації їх структури, фізичних властивостей і термодинамічного стану;розвиток теоретичних засад для нових методів вимірювання фізичних параметрів звикористанням ефектів взаємодії полів різної фізичної природи в твердих тілах ірозроблення принципів функціонування пристроїв для реалізації цих методів;інформаційні технології в освіті та управленні.
+
| Галузь наукових інтересів = математичне моделювання та дослідження процесів перенесення в деформівних напівпровідниках, діелектриках, металах і структурах на їх основі; розвиток обчислюваних методів розв’язування прямих і обернених задач теорії взаємодії полів різної фізичної природи в деформівних твердих тілах; розроблення математичних моделей та методів для томографії тензорних полів у неоднорідних деформівних твердих тілах та ідентифікації їх структури, фізичних властивостей і термодинамічного стану;розвиток теоретичних засад для нових методів вимірювання фізичних параметрів з використанням ефектів взаємодії полів різної фізичної природи в твердих тілах ірозроблення принципів функціонування пристроїв для реалізації цих методів;інформаційні технології в освіті та управленні.
 
| Кваліфікаційний рівень = інженер-електрофізик
 
| Кваліфікаційний рівень = інженер-електрофізик
 
| Науковий ступінь = доктор фізико-математичних наук
 
| Науковий ступінь = доктор фізико-математичних наук
Рядок 38: Рядок 36:
 
| Відомі команди =
 
| Відомі команди =
 
| Відомий у зв’язку з =
 
| Відомий у зв’язку з =
| Поточне місце роботи = [[кафедра захисту інформації]], [[Інститут комп’ютернихтехнологій, автоматики та метрології]], [[Національний університет «Львівськаполітехніка»]].
+
| Поточне місце роботи = [[кафедра захисту інформації]], [[Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології]], [[Національний університет «Львівська політехніка»]].
 
| Почесні звання =  
 
| Почесні звання =  
 
| Державні нагороди =  
 
| Державні нагороди =  
Рядок 45: Рядок 43:
 
| Власний сайт =
 
| Власний сайт =
 
}}
 
}}
''' Чекурін Василь Феодосійович''' — доктор  фізико-математичних наук,професор [[кафедразахисту інформації|кафедри захисту інформації]], [[Інститут комп’ютернихтехнологій, автоматики та метрології|Інституту комп’ютернихтехнологій,автоматики та метрології]],[[Національний університет «Львівськаполітехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]].  (Штатнийсумісник
+
''' Чекурін Василь Феодосійович''' — доктор  фізико-математичних наук,професор [[кафедра захисту інформації|кафедри захисту інформації]], [[Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології|Інституту комп’ютерних технологій,автоматики та метрології]],[[Національний університет «Львівська політехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]].  (Штатнийсумісник).
).
+
 
== Загальні відомості ==
 
== Загальні відомості ==
 
Народився 14  січня 1951  року .
 
Народився 14  січня 1951  року .
 
   
 
   
З 1966 по 19969 року навчався у Львівському технікумірадіоелектроніки.  
+
З 1966 по 19969 року навчався у Львівському технікумі радіоелектроніки.  
 
   
 
   
У 1974 році закінчив електрофізичний факультет Львівськогополітехнічного інституту і отримав диплом інженера електронної техніки заспеціальністю «інженерна електрофізика»
+
У 1974 році закінчив електрофізичний факультет [[Львівський політехнічний інститут|Львівського політехнічного інституту]] і отримав диплом інженера електронної техніки за спеціальністю «інженерна електрофізика»
 
   
 
   
З 1974 по 1984 рік працював у Львівському політехнічномуінституті на посадах інженера, старшого інженера, молодшого та старшогонаукового співробітника.  
+
З 1974 по 1984 рік працював у [[Львівський політехнічний інститут|Львівському політехнічному інститут]]і на посадах інженера, старшого інженера, молодшого та старшого наукового співробітника.  
 
   
 
   
З 1977 по 1981 рік без відриву від основного місця роботинавчався в аспірантурі при Інституті прикладних проблем механіки і математикиАН України.
+
З 1977 по 1981 рік без відриву від основного місця роботи навчався в аспірантурі при Інституті прикладних проблем механіки і математики АН України.
 +
 
 +
У 1982 році захистиву цьому інституті дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.
 
   
 
   
У 1982 році захистиву цьому інституті дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатафізико-математичних наук.
+
З 1984 року працює в Інституті прикладних проблем механіки іматематики ім. Я.С. Підстригача НАН України на посадах: старшого наукового співробітника (1984 — 1988 рр.), завідувача лабораторії теоретично-експериментальних методів механіки (1988 — 1986 рр.), провідного наукового співробітника (1986 — 1988 рр.).  
 
   
 
   
З 1984 року працює в Інституті прикладних проблем механіки іматематики ім. Я.С. Підстригача НАН України на посадах: старшого науковогоспівробітника (1984 — 1988 рр.), завідувача лабораторіїтеоретично-експериментальних методів механіки (1988 — 1986 рр.), провідногонаукового співробітника (1986 — 1988 рр.).  
+
З 1988 на посаді завідувача відділу математичних проблем механіки неоднорідних тіл цього інституту.
 
   
 
   
З 1988 на посаді завідувача відділу математичних проблеммеханіки неоднорідних тіл цього інституту.
+
У 1998 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.  
 
   
 
   
У 1998 році захистив дисертацію на здобуття науковогоступеня доктора фізико-математичних наук.  
+
Тема дисертації:  Математичні моделі і методи термомеханіки провідно- діелектричних тіл [Текст] : дис... д-рафіз.-мат. наук: 01.02.04 / Чекурін Василь Феодосійович ; Нац. акад. наукУкраїни, Ін-т приклад. пробл. механіки і математики ім. Я. С. Підстригача. —Л., 1998. — 370 л. — Бібліогр.: л. 351-370.
 
   
 
   
Тема дисертації:  Математичнімоделі і методи термомеханіки провідно- діелектричних тіл [Текст] : дис... д-рафіз.-мат. наук: 01.02.04 / Чекурін Василь Феодосійович ; Нац. акад. наукУкраїни, Ін-т приклад. пробл. механіки і математики ім. Я. С. Підстригача. —Л., 1998. — 370 л. — Бібліогр.: л. 351-370.
 
 
   
 
   
 +
У 2005 році отримав наукове звання професора зі спеціальності «математичне моделювання та обчислювальні методи»
 
   
 
   
У 2005 році отримав наукове звання професора зіспеціальності «математичне моделювання та обчислювальні методи»
+
З 2008 року керівник філії кафедри захисту інформації при ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України та професор цієї кафедри (за сумісництвом).
+
З 2008 року керівник філії кафедри захисту інформації приІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України та професор цієї кафедри (засумісництвом).
+
 
==Організаційна робота==
 
==Організаційна робота==
 
Заступник голови Спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 приІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України, член Спеціалізованої вченої ради Д35.226.01 при ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАН України.  
 
Заступник голови Спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 приІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України, член Спеціалізованої вченої ради Д35.226.01 при ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАН України.  
 
   
 
   
Член редколегії міжнародного наукового журналу «Математичніметоди і фізико-механічні поля» та трьох збірників наукових праць.  
+
Член редколегії міжнародного наукового журналу «Математичні методи і фізико-механічні поля» та трьох збірників наукових праць.  
 
   
 
   
Член Міжнародних наукових товариств GAMM, EUROMECH, IEEE.Член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки,Наукового товариства ім. Шевченка (НТШ) у Львові.
+
Член Міжнародних наукових товариств GAMM, EUROMECH, IEEE.
 +
 
 +
Член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки,Наукового товариства ім. Шевченка (НТШ) у Львові.
 
==Навчальна робота==
 
==Навчальна робота==
 
'''Лекційні курси'''
 
'''Лекційні курси'''
Рядок 83: Рядок 82:
 
«Основи наукових досліджень»,  
 
«Основи наукових досліджень»,  
 
   
 
   
«Методи та засоби захисту інформації в комп’ютернихмережах».
+
«Методи та засоби захисту інформації в комп’ютерних мережах».
 
==Наукова діяльність==
 
==Наукова діяльність==
 
Напрямки наукових досліджень:
 
Напрямки наукових досліджень:
 
   
 
   
математичне моделювання та дослідження процесів перенесенняв деформівних напівпровідниках, діелектриках, металах і структурах на їхоснові; розвиток обчислюваних методів розв’язування прямих і обернених задач теоріївзаємодії полів різної фізичної природи в деформівних твердих тілах;розроблення математичних моделей та методів для томографії тензорних полів унеоднорідних деформівних твердих тілах та ідентифікації їх структури, фізичнихвластивостей і термодинамічного стану; розвиток теоретичних засад для новихметодів вимірювання фізичних параметрів з використанням ефектів взаємодії поліврізної фізичної природи в твердих тілах і розроблення принципів функціонуванняпристроїв для реалізації цих методів; інформаційні технології в освіті тауправленні.
+
математичне моделювання та дослідження процесів перенесенняв деформівних напівпровідниках, діелектриках, металах і структурах на їхоснові; розвиток обчислюваних методів розв’язування прямих і обернених задач теоріївзаємодії полів різної фізичної природи в деформівних твердих тілах;розроблення математичних моделей та методів для томографії тензорних полів у неоднорідних деформівних твердих тілах та ідентифікації їх структури, фізичнихвластивостей і термодинамічного стану; розвиток теоретичних засад для нових методів вимірювання фізичних параметрів з використанням ефектів взаємодії поліврізної фізичної природи в твердих тілах і розроблення принципів функціонування пристроїв для реалізації цих методів; інформаційні технології в освіті тауправленні.
 
   
 
   
 
   
 
   
Брав участь як науковий керівник, відповідальний виконавецьчи виконавець низки наукових проектів НАН України та МОН України, договорів,виконаних на замовлення інших організацій та виробничих компаній, і міжнароднихпроектів (загалом порядку 30-ти).
+
Брав участь як науковий керівник, відповідальний виконавець чи виконавець низки наукових проектів НАН України та МОН України, договорів,виконаних на замовлення інших організацій та виробничих компаній, і міжнародних проектів (загалом порядку 30-ти).
 
   
 
   
Науковий керівник чотирьох захищених кандидатськихдисертацій і науковий консультант однієї захищеної докторської дисертації.  
+
Науковий керівник чотирьох захищених кандидатських дисертацій і науковий консультант однієї захищеної докторської дисертації.  
 
== Вибрані публікації ==
 
== Вибрані публікації ==
 
Опублікував понад 250 наукових праць у тому числі 4монографії, 17 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.
 
Опублікував понад 250 наукових праць у тому числі 4монографії, 17 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.
Рядок 98: Рядок 97:
 
'''Основні публікації:'''
 
'''Основні публікації:'''
 
   
 
   
Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. Математична модель резистивноїтомографії приповерхневих неоднорідностей з використанням потенціального поля// Вісник Нац. ун-ту «Львів. політех». Сер. Елементи теорії та приладитвердотілої електроніки.— Львів: Вид-во Нац. ун-ту «Львів. політех.», 2002.— №454.— C. 75–78.
+
Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. Математична модель резистивної томографії приповерхневих неоднорідностей з використанням потенціального поля// Вісник Нац. ун-ту «Львів. політех». Сер. Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки.— Львів: Вид-во Нац. ун-ту «Львів. політех.», 2002.— №454.— C. 75–78.
 
   
 
   
Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. До ідентифікації прямокутноговключення у півплощині з використанням потенціального поля Фізичні методи тазасо-би контролю середовищ, матеріалів та виробів (серія), вип. : Неруйнівнийконтроль конструкційних та функціональних матеріалів: Зб. наук. пр.— Львів:Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка, 2002.— С. 130–132.
+
Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. До ідентифікації прямокутного включення у півплощині з використанням потенціального поля Фізичні методи тазасо-би контролю середовищ, матеріалів та виробів (серія), вип. : Неруйнівний контроль конструкційних та функціональних матеріалів: Зб. наук. пр.— Львів:Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка, 2002.— С. 130–132.
 
   
 
   
Спосіб визначення міцності скла/ Номер патенту: 65681 |Автори: Марголін Анатолій Михайлович, Осадчук Василь Антонович, Чекурін ВасильФеодосійович | Мітки: спосіб, визначення, скла, міцності | Опубліковано:15.04.2004 | МПК: C03C 23/00, G01N 11/00  
+
Спосіб визначення міцності скла/ Номер патенту: 65681 |Автори: Марголін Анатолій Михайлович, Осадчук Василь Антонович, Чекурін Василь Феодосійович | Мітки: спосіб, визначення, скла, міцності | Опубліковано:15.04.2004 | МПК: C03C 23/00, G01N 11/00  
 
   
 
   
Спосіб визначення довговічності гартованого скла призовнішніх навантаженнях/ Номер патенту: 70187 | Автори: Чекурін ВасильФеодосійович, Дяків Василь Володимирович, Марголін Анатолій Михайлович | Мітки:зовнішніх, визначення, довговічності, спосіб, скла, навантаженнях, гартованого| Опубліковано: 15.09.2004 | МПК: G01N 11/00
+
Спосіб визначення довговічності гартованого скла призовнішніх навантаженнях/ Номер патенту: 70187 | Автори: Чекурін Василь Феодосійович, Дяків Василь Володимирович, Марголін Анатолій Михайлович | Мітки:зовнішніх, визначення, довговічності, спосіб, скла, навантаженнях, гартованого| Опубліковано: 15.09.2004 | МПК: G01N 11/00
 
   
 
   
Інформаційні технології та системи [Текст] : лабораторнийпрактикум для студ. мат. та фіз.-техн. спец. / В. Ф. Чекурін, К. А. Червінка ;Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л. : Вид. центр ЛНУ ім. ІванаФранка, 2005. — 222 с.: рис. — Бібліогр.: с. 215-216
+
Інформаційні технології та системи [Текст] : лабораторний практикум для студ. мат. та фіз.-техн. спец. / В. Ф. Чекурін, К. А. Червінка ;Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л. : Вид. центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2005. — 222 с.: рис. — Бібліогр.: с. 215-216
 
   
 
   
 
Фізико-математичне моделювання складних систем [Текст] / БуракЯрослав Йосипович, Чапля Євген Ярославович, Нагірний Тарас Семенович, ЧекурінВасиль Феодосійович, Кондрат Василь Федорович. / НАН України; Центрматематичного моделювання Ін-ту прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача / Ярослав Йосипович Бурак (заг.ред.), Євген Ярославович Чапля(заг.ред.). — Л. : Сполом, 2004. — 264с. : рис. — Бібліогр.: в кінці розділів.— ISBN 966-665-155-6.
 
Фізико-математичне моделювання складних систем [Текст] / БуракЯрослав Йосипович, Чапля Євген Ярославович, Нагірний Тарас Семенович, ЧекурінВасиль Феодосійович, Кондрат Василь Федорович. / НАН України; Центрматематичного моделювання Ін-ту прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача / Ярослав Йосипович Бурак (заг.ред.), Євген Ярославович Чапля(заг.ред.). — Л. : Сполом, 2004. — 264с. : рис. — Бібліогр.: в кінці розділів.— ISBN 966-665-155-6.
 
   
 
   
Пружні збурення в неоднорідно деформованих твердих тілах[Текст] : [монографія] / В. Ф. Чекурін, О. З. Кравчишин ; Ін-т приклад. проблеммеханіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України. — Л. : Сполом, 2008. —150 с.: рис. — Бібліогр.: с. 141-148. — ISBN 978-966-665-579-3
+
Пружні збурення в неоднорідно деформованих твердих тілах [Текст] : [монографія] / В. Ф. Чекурін, О. З. Кравчишин ; Ін-т приклад. проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України. — Л. : Сполом, 2008. —150 с.: рис. — Бібліогр.: с. 141-148. — ISBN 978-966-665-579-3
 
   
 
   
Спосіб статистичних випробувань скла на тривалу міцність/Номер патенту: 67825 | Автори: Дяків Василь Володимирович, Чекурін ВасильФеодосійович | Мітки: міцність, скла, тривалу, спосіб, випробувань,статистичних | Опубліковано: 12.03.2012 | МПК: G01N 3/08
+
Спосіб статистичних випробувань скла на тривалу міцність/Номер патенту: 67825 | Автори: Дяків Василь Володимирович, Чекурін Василь Феодосійович | Мітки: міцність, скла, тривалу, спосіб, випробувань,статистичних | Опубліковано: 12.03.2012 | МПК: G01N 3/08
 
==Контакти==  
 
==Контакти==  
 
вул. Кн. Романа 1, 79013, Львів; 19-йкорпус, кімната 204,тел+38(032)235-77-49  
 
вул. Кн. Романа 1, 79013, Львів; 19-йкорпус, кімната 204,тел+38(032)235-77-49  

Версія за 18:40, 30 квітня 2014

Чекурін Василь Феодосійович
RTEmagicC CHekurin stara.jpg.jpg
д.т.н., професор
Дата народження 14 січня 1951 року
Громадянство Україна
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1974 р.
Спеціальність «інженернаелектрофізика»
Галузь наукових інтересів математичне моделювання та дослідження процесів перенесення в деформівних напівпровідниках, діелектриках, металах і структурах на їх основі; розвиток обчислюваних методів розв’язування прямих і обернених задач теорії взаємодії полів різної фізичної природи в деформівних твердих тілах; розроблення математичних моделей та методів для томографії тензорних полів у неоднорідних деформівних твердих тілах та ідентифікації їх структури, фізичних властивостей і термодинамічного стану;розвиток теоретичних засад для нових методів вимірювання фізичних параметрів з використанням ефектів взаємодії полів різної фізичної природи в твердих тілах ірозроблення принципів функціонування пристроїв для реалізації цих методів;інформаційні технології в освіті та управленні.
Кваліфікаційний рівень інженер-електрофізик
Науковий ступінь доктор фізико-математичних наук
Дата присвоєння н.с. 1999 р.
Вчене звання професор
Дата присвоєння в.з. 2005 р.
Поточне місце роботи кафедра захисту інформації, Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, Національний університет «Львівська політехніка».

Чекурін Василь Феодосійович — доктор фізико-математичних наук,професор кафедри захисту інформації, Інституту комп’ютерних технологій,автоматики та метрології,Національного університету «Львівська політехніка». (Штатнийсумісник).

Загальні відомості

Народився 14 січня 1951 року .

З 1966 по 19969 року навчався у Львівському технікумі радіоелектроніки.

У 1974 році закінчив електрофізичний факультет Львівського політехнічного інституту і отримав диплом інженера електронної техніки за спеціальністю «інженерна електрофізика»

З 1974 по 1984 рік працював у Львівському політехнічному інституті на посадах інженера, старшого інженера, молодшого та старшого наукового співробітника.

З 1977 по 1981 рік без відриву від основного місця роботи навчався в аспірантурі при Інституті прикладних проблем механіки і математики АН України.

У 1982 році захистиву цьому інституті дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

З 1984 року працює в Інституті прикладних проблем механіки іматематики ім. Я.С. Підстригача НАН України на посадах: старшого наукового співробітника (1984 — 1988 рр.), завідувача лабораторії теоретично-експериментальних методів механіки (1988 — 1986 рр.), провідного наукового співробітника (1986 — 1988 рр.).

З 1988 на посаді завідувача відділу математичних проблем механіки неоднорідних тіл цього інституту.

У 1998 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук.

Тема дисертації: Математичні моделі і методи термомеханіки провідно- діелектричних тіл [Текст] : дис... д-рафіз.-мат. наук: 01.02.04 / Чекурін Василь Феодосійович ; Нац. акад. наукУкраїни, Ін-т приклад. пробл. механіки і математики ім. Я. С. Підстригача. —Л., 1998. — 370 л. — Бібліогр.: л. 351-370.


У 2005 році отримав наукове звання професора зі спеціальності «математичне моделювання та обчислювальні методи»

З 2008 року керівник філії кафедри захисту інформації при ІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України та професор цієї кафедри (за сумісництвом).

Організаційна робота

Заступник голови Спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 приІППММ ім. Я.С. Підстригача НАН України, член Спеціалізованої вченої ради Д35.226.01 при ФМІ ім. Г.В. Карпенка НАН України.

Член редколегії міжнародного наукового журналу «Математичні методи і фізико-механічні поля» та трьох збірників наукових праць.

Член Міжнародних наукових товариств GAMM, EUROMECH, IEEE.

Член Національного комітету України з теоретичної та прикладної механіки,Наукового товариства ім. Шевченка (НТШ) у Львові.

Навчальна робота

Лекційні курси

«Основи наукових досліджень»,

«Методи та засоби захисту інформації в комп’ютерних мережах».

Наукова діяльність

Напрямки наукових досліджень:

математичне моделювання та дослідження процесів перенесенняв деформівних напівпровідниках, діелектриках, металах і структурах на їхоснові; розвиток обчислюваних методів розв’язування прямих і обернених задач теоріївзаємодії полів різної фізичної природи в деформівних твердих тілах;розроблення математичних моделей та методів для томографії тензорних полів у неоднорідних деформівних твердих тілах та ідентифікації їх структури, фізичнихвластивостей і термодинамічного стану; розвиток теоретичних засад для нових методів вимірювання фізичних параметрів з використанням ефектів взаємодії поліврізної фізичної природи в твердих тілах і розроблення принципів функціонування пристроїв для реалізації цих методів; інформаційні технології в освіті тауправленні.


Брав участь як науковий керівник, відповідальний виконавець чи виконавець низки наукових проектів НАН України та МОН України, договорів,виконаних на замовлення інших організацій та виробничих компаній, і міжнародних проектів (загалом порядку 30-ти).

Науковий керівник чотирьох захищених кандидатських дисертацій і науковий консультант однієї захищеної докторської дисертації.

Вибрані публікації

Опублікував понад 250 наукових праць у тому числі 4монографії, 17 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.

Основні публікації:

Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. Математична модель резистивної томографії приповерхневих неоднорідностей з використанням потенціального поля// Вісник Нац. ун-ту «Львів. політех». Сер. Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки.— Львів: Вид-во Нац. ун-ту «Львів. політех.», 2002.— №454.— C. 75–78.

Чекурін В.Ф., Шуміліна Н.В. До ідентифікації прямокутного включення у півплощині з використанням потенціального поля Фізичні методи тазасо-би контролю середовищ, матеріалів та виробів (серія), вип. : Неруйнівний контроль конструкційних та функціональних матеріалів: Зб. наук. пр.— Львів:Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка, 2002.— С. 130–132.

Спосіб визначення міцності скла/ Номер патенту: 65681 |Автори: Марголін Анатолій Михайлович, Осадчук Василь Антонович, Чекурін Василь Феодосійович | Мітки: спосіб, визначення, скла, міцності | Опубліковано:15.04.2004 | МПК: C03C 23/00, G01N 11/00

Спосіб визначення довговічності гартованого скла призовнішніх навантаженнях/ Номер патенту: 70187 | Автори: Чекурін Василь Феодосійович, Дяків Василь Володимирович, Марголін Анатолій Михайлович | Мітки:зовнішніх, визначення, довговічності, спосіб, скла, навантаженнях, гартованого| Опубліковано: 15.09.2004 | МПК: G01N 11/00

Інформаційні технології та системи [Текст] : лабораторний практикум для студ. мат. та фіз.-техн. спец. / В. Ф. Чекурін, К. А. Червінка ;Львівський національний ун-т ім. Івана Франка. — Л. : Вид. центр ЛНУ ім. Івана Франка, 2005. — 222 с.: рис. — Бібліогр.: с. 215-216

Фізико-математичне моделювання складних систем [Текст] / БуракЯрослав Йосипович, Чапля Євген Ярославович, Нагірний Тарас Семенович, ЧекурінВасиль Феодосійович, Кондрат Василь Федорович. / НАН України; Центрматематичного моделювання Ін-ту прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача / Ярослав Йосипович Бурак (заг.ред.), Євген Ярославович Чапля(заг.ред.). — Л. : Сполом, 2004. — 264с. : рис. — Бібліогр.: в кінці розділів.— ISBN 966-665-155-6.

Пружні збурення в неоднорідно деформованих твердих тілах [Текст] : [монографія] / В. Ф. Чекурін, О. З. Кравчишин ; Ін-т приклад. проблем механіки і математики ім. Я. С. Підстригача НАН України. — Л. : Сполом, 2008. —150 с.: рис. — Бібліогр.: с. 141-148. — ISBN 978-966-665-579-3

Спосіб статистичних випробувань скла на тривалу міцність/Номер патенту: 67825 | Автори: Дяків Василь Володимирович, Чекурін Василь Феодосійович | Мітки: міцність, скла, тривалу, спосіб, випробувань,статистичних | Опубліковано: 12.03.2012 | МПК: G01N 3/08

Контакти

вул. Кн. Романа 1, 79013, Львів; 19-йкорпус, кімната 204,тел+38(032)235-77-49 +38(032) 235-74-77

e.mail: chekurini.apmm.lviv.ua

v.chekurin@gmail.com]