Кафедра захисту інформації

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Кафедра захисту інформації
Абревіатура ЗІ
Дата заснування 2006 рік
Приналежність Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології
Попередник Кафедра автоматики і телемеханіки
Завідувач кафедри д. т. н., проф. Опірський Іван Романович
Розташування (адреса) вул. Кн. Романа 1, 79013, Львів; 19-й корпус, кім. 204
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/zi

Кафедра захисту інформації — це навчально-науковий підрозділ Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки, створений при реорганізації кафедри автоматики і телемеханіки.

Загальна інформація

Кафедра створена в травні 2006 року, при реорганізації кафедри «Автоматика та телемеханіка», яка була поділена на дві кафедри.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за такими напрямами: «Системи технічного захисту інформації» «Управління інформаційною безпекою» «Адміністрування систем кібербезпеки» Сьогодні кафедра захисту інформації здійснює підготовку спеціалістів та магістрів за такими спеціальностями, які значною мірою відповідають новим напрямам підготовки: «Системи технічного захисту інформації» «Управління інформаційною безпекою» «Адміністрування систем кібербезпеки»». Науковий напрям кафедри — розроблення і дослідження технічних засобів захисту інформації, систем захисту комп’ютерних мереж, розвиток теоретичних основ синтезу і аналізу число-імпульсних функціональних перетворювачів.

Науково-дослідним підрозділом кафедри є Західний регіональний навчально-науковий центр захисту інформації (ЗРННЦЗІ), науковим напрямом якого є розроблення, дослідження і використання технічних засобів захисту інформації.

Історія кафедри

Кафедру захисту інформації створено в травні 2006 року при реорганізації кафедри автоматики і телемеханіки, яка була поділена на дві кафедри. Новостворену кафедру очолив доктор технічних наук, професор Дудикевич Валерій Богданович, котрий до того від 1993 року був завідувачем кафедри автоматики і телемеханіки. Кафедрі було виділено приміщення в 19 навчальному корпусі університету. Викладацький склад кафедри сформувався в основному за рахунок працівників кафедри автоматики і телемеханіки. До навчального процесу було залучено також відомих фахівців в галузі захисту інформації і ряд науковців з академічних інститутів і навчальних закладів міста Львова.

Викладацький склад кафедри

Наукова діяльність кафедри

Партнери кафедри

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України

Служба безпеки України

Служба зовнішної розвідки України

UnderDefence

SoftServe

IT-Cluster

Контакти

Завідувач кафедри:

Опірський Іван Романович, доктор технічних наук, професор


Адреса кафедри: Національний університет «Львівська політехніка», XIX-й навч. корпус, кім. 204 (2-й поверх), вул. Кн.Романа, 1, м.Львів, 79000, Телефон кафедри: +38 (032) 235-77-49


Електронна пошта: ivan.r.opirskyi@lpnu.ua