Сопільник Любомир Іванович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 14:09, 10 січня 2022, створена Ірина Мартин (обговореннявнесок) (фото)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Сопільник Любомир Іванович
Сопільник Любомир ІВАНОВИЧ.jpg
д.юр.н., д.т.н., професор
Громадянство Україна
Alma mater Львівський політехнічний інститут; Національна академія внутрішніх справ України
Дата закінчення 1982 р., 1997 р.
Спеціальність інженер-механік, правознавство
Науковий керівник доктор юридичних наук, професор Бортник Надія Петрівна, Львівський державний університет внутрішніх справ
Дата присвоєння н.с. 2019 р.
Поточне місце роботи кафедра адміністративного та інформаційного права, Інститут права, психології та інноваційної освіти, Національний університет «Львівська політехніка»

Сопільник Любомир Іванович — доктор юридичних наук, професор кафедри адміністративного та інформаційного права Інституту права, психології та інноваційної освіти, Національного університету «Львівська політехніка».


Освіта:

  • У 1982 році закінчив Львівську політехніку за спеціальністю «інженер — механік».
  • У 1997 році закінчив Національну академію внутрішніх справ України і захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вимірювання параметрів електромагнітних полів на автошляхах та аналіз їх впливу на ДТП».
  • У 2003 році захистив докторську дисертацію на тему: «Розвиток теорії та засад формування нормативної бази безпеки дорожнього руху».
  • У 2012 році отримав науковий ступінь доктора юридичних наук. Тема дисертації: «Адміністративно-правове забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні».


Професійна діяльність:

  • З вересня 2011 року - професор кафедри адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Викладає курси:

  • Адміністративне право


Наукові зацікавлення:

Спосіб оцінки аварійно небезпечних ділянок автошляху» та «Автомобільний вимірювач — індикатор напруженості електромагнітного поля».


Основні публікації

Автор 220-ти наукових праць, враховуючи 9 підручників, 8 навчально-методичних посібників, 3 Державних стандартів України, учасник 52-х міжнародних та вітчизняних конференцій та симпозіумів, власник 4-х патентів.



Контактна інформація:

вул.Князя Романа 1-3, 79000, Львів; 19 -й корпус, кімата 325