Лаврів Орест Андрійович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Лаврів Орест Андрійович
Orestlavriv.jpg.png
д.т.н., доцент
Дата народження 23 червня 1987 р..
Місце народження м. Івано-Франківськ .
Громадянство Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка»
Дата закінчення 2009 р.
Спеціальність «Інформаційні мережі зв’язку».
Галузь наукових інтересів транспортні телекомунікаційні мережі, управління потоками, мережі наступного покоління.
Кваліфікаційний рівень радіоінженер
Науковий ступінь доктор технічних наук
Науковий керівник доктор технічних наук, доцент Климаш Михайло Миколайович, Національний університет «Львівська політехніка», професор кафедри «Телекомунікації»
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра телекомунікацій

Лаврів Орест Андрійович - доктор технічних наук, доцент, професор Національного університету «Львівська політехніка». Кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

Народився у м. Івано-Франківську 23.06.1987 р. Громадянин України. У 2004 вступив на кафедру телекомунікацій Національного університету «Львівська політехніка». У 2009 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Інформаційні мережі зв’язку» та здобув кваліфікацію професіонала в галузі електроніки та телекомунікацій. У вересні 2012 року захистив кандидатську дисертацію на тему «Моделі та алгоритми забезпечення якості обслуговування в мультисервісній мережі з урахуванням властивостей трафіку» за спеціальністю 05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі. З 2011 року працює на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри телекомунікацій. У 2016 році вступив до докторантури Національного університету «Львівська політехніка». У вересні 2018 року захистив докторську дисертацію на тему «Методи та моделі надання послуг в гетерогенних розподілених інформаційно-телекомунікаційних системах».

Одружений, виховує доньку

Тема дисертації

Наукові інтереси

  • 5G, SDN, клаудифікація маршрутизації в IoT, Cloud технології та розподілені системи.


Видавнича діяльність

Вибрані публікації

Контакти