Балабан Оксана Василівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Балабан Оксана Василівна
Balaban.JPG
Дата народження 28 листопада 1988 р.
Місце народження Волинська обл., Україна
Громадянство українка
Alma mater Національний університет "Львівська політехніка"
Дата закінчення 2011 р.
Спеціальність Прикладна фізика
Галузь наукових інтересів Ультразвукове модифікування матеріалів джерел живлення, пошук катодних матеріалів для ємнісного накопичення та фарадеєвського генерування енергії
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Науковий керівник Лукіянець Богдан Антонович
Дата присвоєння н.с. 2015 р.
Поточне місце роботи Кафедра прикладної фізики і наноматеріалознавства

Освіта

2006 – 2011 рр. – навчалась у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Прикладна фізика». На останньому курсі навчання відвідувала психолого – педагогічне відділення при НУ «Львівська політехніка» та отримала додатково спеціальність «Викладач фізики».

2011 - 2014 рр. - навчалась в аспірантурі Національного університету «Львівська політехніка» на кафедрі Прикладної фізики і наноматеріалознавства.

Наукова робота

З 2009 р. почала займатись науковою роботою у лабораторії Нанофізики та молекулярної енергетики, яку продовжила після вступу в аспірантуру. Протягом трьох років навчання в аспірантурі підготувала та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 01.04.07 – фізика твердого тіла. Тема дисертації: «Ультразвукова модифікація низькорозмірних пористих та шаруватих структур і їхніх інтеркалатів для пристроїв накопичення енергії».

Опубліковала 27 наукових праць, з яких 13 статей та 14 тез доповідей на всеукраїнських та міжнародних наукових конференціях.

Наукові інтереси: ультразвукове модифікування матеріалів джерел живлення, пошук катодних матеріалів для ємнісного накопичення та фарадеєвського генерування енергії.

Хобі

Ліричні вірші, дайвінг

Персональна інформація

email: oksana.v.balaban@lpnu.ua

facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009045362585