Паранчук Степан Васильович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Паранчук Степан Васильович
SParanchuk.jpg
Alma mater Національний університет "Львівська політехніка"
Дата закінчення 1969
Науковий ступінь к.е.н.
Дата присвоєння н.с. 1975
Вчене звання професор
Дата присвоєння в.з. 2014
Поточне місце роботи професор кафедри фінансів


Вищу освіту здобув в 1969 році, закінчивши Львівський політехнічний інститут. В 1971 – 1974 рр навчався в аспірантурі в Львівському відділенні інституту економіки АН УРСР. В 1975 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: “Нормування завантаження обладнання як фактор підвищення ефективності виробництва”.

29.04.1981р. присвоєно вчене звання доцента по кафедрі економіки і організації машинобудування та приладобудування за номером АЦ №044013.

Педагогічний стаж складає 31 рік, працював на посадах ст.. викладача, доцента, з 1997 р. – професора кафедри фінансів. З 1989 – 1991 рр. працював на посаді заступника декана інженерно-економічного факультету, з 1991 – 1995 рр. обраний деканом цього ж факультету, з 1996 – 1998 рр. – відповідальний секретар Приймальної комісії НУ “Львівська політехніка”, з 1999 – 2005 рр. – працював на посаді заступника проректора з навчальної роботи університету.

Читав лекції з дисциплін : “Економіка підприємства”, “Економіка автомобільного транспорту”, “Організація, планування і управління підприємствами”. “Податкова система”, “Податковий менеджмент”.

Керує науковою роботою аспірантів та здобувачів наукового ступеня кандидата економічних наук.

Паранчук С.В. опублікував понад 80 наукових і навчально-методичних праць, серед них навчальний посібник з грифом Міністерства освіти і науки України: Паранчук С.В., Романів Е.М., Червінська О.С. Податковий менеджмент: Навч.посібник. Львів, Вид-во НУ “Львівська політехніка”, - 2005. Основна наукова тематика (статті): “Моніторинг податкової діяльності в системі “ДПІ – підприємство”; “Формування інвестиційних ресурсів підприємств регіону та їх економічне регулювання”; “Податкове регулювання інноваційної діяльності підприємств”; “Оцінка підприємницьких ризиків у машинобудуванні графічним способом”.

Кафедра фінансів