Підготовче відділення для іноземних громадян

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Підготовче відділення для іноземних громадян
Дата заснування 1991 р.
Керівник Декан підготовчого відділення Пелех Володимир Андрійович
Розташування (адреса) пл. Святого Юра 1, 3-й нав. корпус кімн. 129
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/456

Загальна інформація про відділення

Підготовче відділення для іноземних громадян з 1991 року надає освітні послуги по підготовці до вступу у вищі навчальні заклади України на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України (серія АВ № 420484 від 16 вересня 2008 р.) та діє відповідно до закону України «Про освіту» і нормативних документів Міністерства освіти і науки України.

Основне призначення підготовчого відділення при Національному університеті «Львівська політехніка»:

  • довузівська підготовка іноземних громадян до вступу у вищі навчальні заклади України;
  • вивчення української мови як іноземної.
Compis 2.jpg
Головною метою довузівської підготовки іноземних громадян є формування знань, умінь і навичок в тому обсязі, який забезпечує подальше успішне навчання іноземних студентів у вищих навчальних закладах України, а також створення всіх необхідних умов з метою швидкої адаптації іноземців у новому соціально-культурному середовищі.

Підготовче відділення здійснює підготовку за інженерно – технічними, медико-біологічними та гуманітарними напрямками. Основний контингент випускників вступає до Львівської політехніки. Окрім того ведеться підготовка іноземних громадян для вступу до вищих навчальних закладів Львова, Києва, Харкова, Одеси та інших міст України. За роки роботи відділення було підготовлено понад 1000 іноземних громадян з більш ніж 30-ти країн світу.

Навчальний рік в Національному Університеті «Львівська політехніка» починається 1 вересня, а на підготовчому відділенні 1 жовтня та завершується в червні наступного року. Згідно із «Положенням про прийом іноземців та осіб без громадянства на навчання до вищих навчальних закладів» в'їзд іноземних громадян на навчання дозволений з 15 серпня до 15 листопада.

Додаткову інформацію щодо навчання іноземних громадян в Львівській політехніці можна отримати, надіславши лист із запитаннями на e-mail: rashkev@lp.edu.ua, kompis@lp.edu.ua.