Комісія житлово-побутова (профком працівників Львівської політехніки)

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

Повернутися на головну сторінку

Основні функції комісії Профкому працівників Львівської політехніки:

 • організовувати і проводити оновлення необхідних документів черговиків, контрольних списків;
 • формувати і затверджувати контрольні списки черговиків;
 • здійснювати критичний аналіз виконання пунктів Колективного договору;
 • надавати кваліфіковану допомогу працівникам університету з житлово-побутових питань;
 • забезпечувати можливість отримання об’єктивної інформації стосовно програми будівництва житлових приміщень на земельних ділянках НУ «ЛП» та систематичне її висвітлення;
 • корегувати Положення профкому, що до отримання житла працівниками Університету та внесення відповідних змін і доповнень до Колективного договору;
 • покращувати поінформованість співробітників Університету у житлових питаннях за рахунок періодичного оновлення інформації на стенді профкому.

Склад комісії:

Глобчак М.В. — Голова комісії, доцент каф. ЕРАТ, ІІМТ

Паляниця Б.Б. — заступник голови комісії, доцент, каф.ВГА, ІГДГ

Мокра Н.В. — Член комісії, заст. зав. відділу НДЧ

Парнета Б.З. — Член комісії, доцент каф. БВ, ІБІД

Довга Л.С. — Член комісії,

Перереєстрація черговиків

Для налагодження чіткого і прозорого ведення квартирного обліку, Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 11 березня 2011 року №238 «Про єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов». У зв’язку з цим, Львівська міська рада повідомляє всіх громадян, які перебувають на квартирному (кооперативному) обліку, про необхідність проходження перереєстрації. Для цього потрібно подати до 01.11.2011р. в управління житлового господарства Львівської міської ради необхідні документи, перелік яких передбачений формою, затвердженою Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. А саме:

 • довідки з місця проживання про склад сім’ї та реєстрацію (Ф-№2) всіх членів сім’ї, які перебувають на квартирному (кооперативному) обліку;
 • копії свідоцтва про право власності та технічного паспорта (у випадку проживання у приватизованій квартирі). Для громадян, які винаймають житло в будинку державного або громадського житлового фонду – копія договору піднайму, в будинку житлово-будівельного кооперативу або в будинку (частині будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності – копія договору найму.
 • копії паспортів (ст.1, 2 та всі сторінки реєстрації) черговика та дорослих членів сім’ї;
 • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;
 • довідки з місця праці / навчання/ черговика та дорослих членів сім’ї, копія пенсійного посвідчення;
 • копія свідоцтв про одруження / народження неповнолітніх членів сім’ї/ та інші документи,які засвідчують зміни у складі сім’ї;
 • довідка з бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки (м.Львів, вул.Липинського,54) про наявність/відсутність/ у черговика та членів його сім’ї нерухомого майна та приватизованої житлової площі.
 • копії документів, які дають право на включення черговика у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку

Прийом документів проводиться щодня з 14.30-18.00 год. за адресою: пл.Ринок,1 каб.111-в.

Громадяни, які, станом на 01.01.2012р., не пройдуть перереєстрацію квартирного (кооперативного) обліку, до Єдиного державного реєстру внесені не будуть, та, відповідно до ст. ст. 34,42 Житлового Кодексу України, не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.

Аналогічно перереєстрація проводиться на підприємствах (установах, організаціях), що ведуть самостійний квартирний (кооперативний) облік. Для цього, черговикам цих підприємств (установ/організацій), потрібно подати необхідний пакет документів для проходження перереєстрації квартирного (кооперативного) обліку за місцем праці.

Додаткову інформацію по даному питанню Ви можете отримати, зателефонувавши за номером телефону 297-59-36

Повернутися на головну сторінку