Завідувач кафедри ЕПІ
Козик Василь Васильович
Посада: Завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій
Освіта: вища
Науковий ступінь, вчене звання: професор, кандидат економічних наук
Тема дисертації: "Економічне оцінювання виробництва та застосування пластмасових труб" (1987р.)
Дисципліни, які викладає: Організація виробництва, Вступ до фаху "Економіка підприємства"
Напрямки наукових досліджень: інноваційна та інвестиційна діяльність підприємства та регіону; інноваційна інфраструктура; трансфер технологій.
У 1979 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “Економіка і організація будівництва” і почав працювати на кафедрі економіки і організації будівництва.
Протягом роботи в університеті проводив лекційні та інші види навчальних занять, керує дипломним проектуванням та виконанням магістерських кваліфікаційних робіт.
З 1979 року працював у Львівській політехніці на посадах викладача-стажиста, асистента, старшого викладача, доцента, а з 1996 року працює завідувачем кафедри економіки підприємства та інвестицій.
Очолювана ним з грудня 1996 року кафедра економіки підприємства та інвестицій досягла вагомих успіхів у підготовці фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст і магістр за спеціальністю ”Економіка підприємства” на базі використання сучасного навчально-методичного забезпечення.
З червня 1991 року до вересня 2008 року працював проректором з навчальної роботи та соціального розвитку Львівської політехніки. Працюючи на посаді проректора Львівської політехніки доклав значні зусилля в удосконалення навчально-виховного процесу. Був одним з ініціаторів створення та розвитку студентського самоврядування в університеті. Неодноразово залучався до роботи комісій МОН України з перевірки стану виховного процесу у вищих закладах освіти та розробки нормативних документів з його організації.
Кандидат економічних наук з 1987 року, доцент з 1991 року, професор з 2008 року.
Автор понад 200 наукових та навчально-методичних праць, з них 3 монографії та 8 навчальних посібників з Грифом МОН України. Понад 50 наукових праць стосується проблем будівництва, зокрема ефективності будівництва трубопроводів та організації праці у будівництві. Кандидатська дисертація присвячена оцінюванню економічної ефективності спорудження пластмасових трубопроводів.
Список наукових та навчально-методичних праць
Керує виконанням госпдоговірних робіт, підготовкою до участі працівників кафедри у виконанні грантів.
Виконані кафедрою під його керівництвом наукові дослідження “Методологія перетворення результатів науково-дослідної роботи в інноваційний продукт” та “Розробка системи управління витратами та положення про збалансовану систему економічних і фінансових показників діяльності структурних підрозділів ВАТ “Конвеєр” успішно впроваджені у виробництво; проведено державну реєстрацію інноваційного проекту “Методи та геоінформаційні технології дистанційного моніторингу природних ресурсів України” в дозвільній системі МОН України та отримано свідоцтво про державну реєстрацію проекту технологічного парку.
Готує кандидатів економічних наук, керує підготовкою аспірантів та пошукувачів наукового ступеня кандидата економічних наук. Під його керівництвом захищено 13 кандидатських дисертацій.
Науковий керівник захищених кандидатських дисертацій
Офіційний опонент кандидатських дисертацій
Керівник аспірантів та здобувачів
Займається науковими проблемами інноваційно-інвестиційної діяльності підприємства та галузі, інвестиційної привабливості підприємств та галузі, економічної оцінки діяльності виробничо-господарських структур, механізму фінансування житлового будівництва тощо.
Обраний до Вченої ради Львівської політехніки та Вченої ради інституту економіки і менеджменту.
Наукові і педагогічні здобутки Козика В.В. зумовлені його високою самоорганізованістю та вмінням творчо мислити, науковою інтуїцією та вмінням визначати головні напрямки досліджень, довірою та добрим відношенням до працівників і студентів.
За багаторічну сумлінну працю Козик В.В. нагороджений численними грамотами та подяками, знаком “Відмінник освіти України” (2004 р.) та нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України “Петро Могила” (2009 р.). Його професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця вносять вагомий внесок у розвиток Львівської Політехніки, забезпечують повагу серед колег.