Житлово-побутовий відділ

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

Структура управління

Голова житлово-побутового відділу - Якубовський Ігор

Голова комісії з перевірки санітарного стану - Шкірта Олександр

Голова комісії з перевірки дотримання пропускного режиму - Трач Олександр

Одним з найважливіших напрямків роботи Колегії та профорганізації студентів і аспірантів є робота в Студентському містечку Львівської політехніки. До складу ЖПВ входять чотири комісії:

  • комісія з профілактики правопорушень у Студмістечку;
  • комісія з перевірки санітарного стану;
  • комісія з перевірки дотримання пропускного режиму у гуртожитках;
  • комісія з спортивної роботи в Студмістечку.

Також до складу ЖПВ за посадою входить голова студентських оперативних загонів. В кожному гуртожитку працює студентська рада до складу якої входять: голова студради, його заступник та відповідальні за поверхи гуртожитку.

Напрямки діяльності

Голова студентської ради формує списки на поселення на основі поданих заяв студентів 2-6 курсів. Розселення студентів по кімнатах починається з серпня. Останні 5 років попит на місця суттєво перевищує пропозицію, що призводить до підвищення щільності проживання студентів. Аналіз ситуації дозволяє виокремити причини об'єктивні (збільшення кількості студентів в Університеті) і суб'єктивні (проживання в гуртожитках сторонніх та співробітників на студентських місцях).

Розроблено комплекс заходів, що дозволяє контролювати ситуацію з поселенням студентів. Це, зокрема, жорсткий контроль стосовно поселення сторонніх та співробітників на студентські місця, відмова у поселенні студентів які порушували протягом року правила внутрішнього розпорядку, диференціація цінової політики (виокремлення "соціальних гуртожитків") тощо.

Завдяки активній позиції Колегії та профкому студентів і аспірантів загалом, та ЖПВ зокрема, протягом останніх років проведено капітальний ремонт трьох гуртожитків (8,10,11), ведуться ремонтні роботи в інших гуртожитках, на 2008 рік заплановано розпочати капітальний ремонт гуртожитку №4.

Проводяться конкурси на "найкращу" та на "найгіршу" кімнату в гуртожитку. Щовесни студентські ради організовують толоку (прибирання території навколо гуртожитків). Студенти гуртожитків №5 та №10 залучаються до прибирання території лікарні, що знаходиться поряд. ЖПВ в гуртожитках проводить:

  • турніри з міні-футболу;
  • змагання з шахів та настільного тенісу;
  • дискотеки та вечори відпочинку.

В деяких гуртожитках організовані спортивні зали до створення яких залучалися студради.