Брилинський Роман Богданович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Брилинський Роман Богданович
Brylynsk.jpg
к.т.н., доцент, вчений секретар
Дата народження 2 квітня 1955 р.
Місце народження м. Львів
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1977 р.
Спеціальність автоматизація теплоенергетичних процесів
Галузь наукових інтересів дослідження функціональних можли­вос­тей хіміко-сорбційних дросельних газодинамічних вимірювальних перетво­рювачів концентрації газових сумішей.
Кваліфікаційний рівень інженер-теплоенергетик з автоматизації
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Дата присвоєння н.с. 1987 р.
Вчене звання доцент
Дата присвоєння в.з. 1993 р.
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут енергетики та систем керування, кафедра автоматизації теплових і хімічних процесів
Сторінка на lp.edu.ua [1]

Брилинський Роман Богданович — кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів Інституту енергетики та систем керування, Національного університету «Львівська політехніка».

Вчений секретар Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

1972 р. — закінчив із золотою медаллю Львівську середню школу №70 м. Львова.

1972–1977 рр. — навчався в Львівському політехнічному інституті на теплотехнічний факультет за спеціальністю «Автоматизація теплоенергетичних процесів». Отримав диплом з відзнакою інженера-теплоенергетика з автоматизації. Упродовж цілого терміну навчання виконував обов’язки старости академічної групи.

Життя Романа Брилинського тісно пов’язане з музикою. В студентські роки грав на скрипці і був учасником інститутського симфонічного оркестру та брав участь в конкурсах-оглядах художньої самодіяльності «Весна політехніка», а з 1999 р. і дотепер є активним учасником народної чоловічої хорової капели «Орфей» Університету, з якою побував на конкурсах і фестивалях в таких країнах, як Польща, Нідерланди, Швейцарія, Великобританія (острів Джерсі), Греція, де з успіхом пропагував українське хорове мистецтво та гідно представляв у світі Національний університет «Львівська політехніка».

Професійна діяльність

1977–1978 рр. — інженер Львівського спеціалізованого підприємства «Спеценергоавтоматика».

1978–1981 рр. — аспірант кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів Львівського політехнічного інституту.

1981–1988 рр. — спочатку інженер і пізніше науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (НДЛ-25) при кафедрі автоматизації теплових і хімічних процесів Львівського політехнічного інституту.

1988–1991 рр. — асистент кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів Львівського політехнічного інституту.

З 1991 р. і дотепер — доцент кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів Національного університету «Львівська політехніка».

1987 р. — здобув вчений ступінь кандидата технічних наук захистивши успішно дисертацію у Московському інституті хімічного машинобудування на тему «Хіміко-сорбційні дросельні вимірювальні перетворювачі концентрації компонентів газових сумішей».

1993 р. — отримав звання доцента кафедри автоматизації теплових і хімічних процесів Державного університету «Львівська політехніка».

1993–2001 рр. — заступник декана з навчальної роботи теплотехнічного факультету Державного університету «Львівська політехніка».

2003–2006 рр. — заступник декана екстернату Інституту дистанційного навчання Національного університету «Львівська політехніка».

2006–2011 рр. — відповідальний секретар Приймальної комісії Львівської політехніки.

З 2011 р. і дотепер — Вчений секретар Національного університету «Львівська політехніка».

Є автором кількох десятків наукових праць, у тому числі трьох авторських свідоцтв.

Основні курси

  • Автоматизовані системи керування теплоенергетичними установками

Наукові інтереси

  • Дослідження функціональних можли­вос­тей хіміко-сорбційних дросельних газодинамічних вимірювальних перетво­рювачів концентрації газових сумішей

Контакти

вул. С. Бандери, 12 м. Львів, 79013; головний корпус, кімн. 228

Tел.: +38 (032) 258-24-14

Е-mail: roman.b.brylynskyi@lpnu.ua