Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорою

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Тип підрозділу відокремлений інститут
Абревіатура МІОК
Дата заснування 1992 рік
Засновники Міжнародний центр освіти, науки і культури
Дата ліквідації 1999 рік
Причина ліквідації реорганізація
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Директор к.п.н., доц. Ключковська Ірина Михайлівна
Розташування (адреса) вул. Степана Бандери, 32д, 79013, м. Львів-13, 6а-корпус, к. 212
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/miok
Власний сайт http://miok.lviv.ua/

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» — це відокремлений навчальний заклад Львівської політехніки.

Загальна інформація

Діяльність Інституту регламентується Положенням про Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» та здійснюється згідно з чинним законодавством.

МІОК співпрацює з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством закордонних справ України, Міністерством культури й туризму України, Світовим Конгресом Українців (СКУ); Європейським Конгресом Українців (ЄКУ); Українською Всесвітньою Координаційною Радою (УВКР); Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій (СФУЖО); українськими громадами світу; Благодійним фондом «Open Ukraine»; Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000» та багатьма іншими державними та громадськими установами України й зарубіжжя.

Інститут є єдиною установою в Україні, яка системно на комплексній основі займається проблемами українського зарубіжжя, використовуючи різні форми і методи, зокрема: проведення наукових досліджень; підготовку і видання навчально-методичних посібників та підручників; проведення міжнародних науково-практичних конгресів, симпозіумів, семінарів, конференцій, круглих столів, міжнародних літніх шкіл, конкурсів, презентацій, зустрічей; перевидання мистецьких і літературних творів представників української діаспори.

Концептуально діяльність МІОКу здійснюється за такими напрямами:

  • Освіта українського зарубіжжя (проект «Крок до України»).
  • Сучасні міграційні процеси (проект «Назустріч новій хвилі»).
  • Історико-культурна спадщина і визначні постаті української діаспори (проект «Відкриймо для України українську діаспору»).

Працівники Інституту — команда однодумців. Це люди різного віку, але всі вони працюють над спільною справою — єднання українців світу для сприяння розбудові авторитетної, економічно розвиненої і самодостатньої європейської України.