Гурей Володимир Ігорович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Гурей Володимир Ігорович
Дата народження 1987 р.
Місце народження Львів, Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка»
Дата закінчення 2008 р.
Спеціальність Технологія машинобудування
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Науковий керівник Заслужений працівник освіти України, зав.каф. "Конструювання верстатів, інструментів та машин" ТНТУ ім.І.Пулюя, д.т.н., проф. Луців Ігор Володимирович
Дата присвоєння н.с. 2013 р.
Вчене звання доцент
Дата присвоєння в.з. 2019 р.
Поточне місце роботи Кафедра механіки та автоматизації машинобудування Інститут інженерної механіки та транспорту Національний університет «Львівська політехніка»

Гурей Володимир Ігорович - кандидат технічних наук, доцент кафедри механіки та автоматизації машинобудування Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» .

Освіта

У 2007 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Інженерна механіка" та здобув кваліфікацію бакалавра інженерної механіки з відзнакою у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя.

У 2007 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки "Право" та здобув кваліфікацію бакалавра права в Київському університеті туризму, економіки і права.

У 2008 році отримав диплом магістра технології машинобудування з відзнакою.


У 2009-2012 роках навчався в аспірантурі у Тернопільському національному технічному універститеті імені Івана Пулюя за спеціальністю 05.03.01 – процеси механічної обробки, верстати та інструменти.

У 2013 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Вдосконалення процесу і оснащення перервного фрикційного зміцнення плоских поверхонь».

Науковий керівник — Заслужений працівник освіти України, зав.каф. "Конструювання верстатів, інструментів та машин" ТНТУ ім.І.Пулюя, д.т.н., проф. Луців Ігор Володимирович

Основний науковий напрямок: Поверхневе зміцнення машин технологічними методами з використанням висококонцентрованих джерел енергії та керування властивостями поверхневих шарів деталей машин при зміцненні.