Студентське містечко Львівської політехніки

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Студентське містечко Львівської політехніки
Rotator4.png
Тип підрозділу Загально-університетський структурний підрозділ
Засновники ЛПІ
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Директор Гельжинський Ігор Ігорович
Розташування (адреса) вул. Лукаша, 1, 79000, м. Львів; гурт. № 7, кімната № 1
Сторінка на lp.edu.ua http://www.lp.edu.ua/node/296

Студентське містечко є структурним підрозділом «Львівської політехніки» і керується у своїй діяльності чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом «Львівської політехніки» та Положенням про Студмістечко.

13 студентських гуртожитків (один з яких призначений для проживання сімей) утворюють житлово-побутовий комплекс, де більш як 8 тис. студентів та аспірантів проживають, навчаються та відпочивають. В студентському містечку функціонує 3 спортивні майданчики, спортивні зали, створені умови для обслуговування студентів, на території розташована студентська поліклініка, функціонує Студентський клуб.

Студентські гуртожитки Львівської політехніки призначені виключно для мешкання іногородніх студентів, аспірантів, докторантів (далі — студентів), а також студентів із категорії дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання, виключно на період навчання. У гуртожитки можуть бути поселені іногородні студенти заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, іногородні абітурієнти на період вступних випробувань, а також абітурієнти, які є дітьми-сиротами та дітьми, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності в них іншого місця проживання.

Поселення в гуртожитки Львівської політехніки відбувається за особистою заявою студента на конкурсній основі терміном на один навчальний рік, на підставі відповідного Наказу по університету та «Порядку поселення студентів і аспірантів у гуртожитки Національного університету «Львівська політехніка».