Співпраця ІКНІ

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук

ІТ-компанії

Інститут налагодив співпрацю з рядом компаній, що працюють у сфері ІТ, а саме:Представників провідних компаній ІТ-сектору Західного регіону запрошуємо на конференції, які проводить інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій НУ «Львівська політехніка», де обговорюються проблеми та питання підготовки молодих спеціалістів відповідно до вимог ринку праці, а також перспективи праці випускників і можливості професійного розвитку в компанії.


А також приймають участь у формуванні призового фонду численних олімпіад, а також у погодженні змісту навчання. Працівниками зазначених фірм є випускники ІКНІ.

ВНЗ-партнери

Інститутом комп’ютерних наук та інформаційних технологій підписані угоди та налагоджено активну співпрацю з вузами-партнерами:

Коледжі

ІКНІ активно співпрацює з коледжами. Учасники навчально-науково-виробничого комплексу «Комп’ютерна освіта»

Випускники цих коледжів мають можливість навчатися на старших курсах в ІКНІ (2-3 курси) за інтегрованими навчальними планамии за напрямами «Комп’ютерні науки» , «Програмна інженерія» та «Видавничо-поліграфічна справа». Академічна різниця визначається щорічно і може бути ліквідована як під час навчання у коледжі, так і під час першого семестру навчання в ІКНІ.

Мала Технічна Академія Наук

Мала технічна академія наук учнівської молоді є позашкільним навчальним закладом при Національному університеті «Львівська політехніка» з метою розширення наукового світогляду учнівської молоді, розвитку інтелекту школярів, залучення їх до науково-дослідницької діяльності під керівництвом вчених, педагогів, інженерно- технічних працівників університету. Головним завданням МТАН є:


Створити умови для творчого самовдосконалення учнівської молоді та його стимулювання.

Виявляти, розвивати та підтримувати юні таланти та обдарування.

Залучати технічно здібних учнів до експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності в галузі радіотехніки, приладобудування, машинобудування, технічного моделювання, програмування, прикладної математики, хімічної технології, архітектури, геодезії, економіки та менеджменту і ін.

Пропагувати наукові дослідження учнівської молоді.


В інституті функціонує відділення комп’ютерних наук та інформаційних систем і технологій.