Крикавський Євген Васильович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Крикавський Євген Васильович
Krykawski.jpg
Галузь наукових інтересів логістика, маркетинг, людський капітал, економіка енергетики
Науковий ступінь доктор економічних наук, професор
Поточне місце роботи завідувач кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка»

Загальні відомості

Крикавський Євген Васильович народився 12 вересня 1949 року у селі Стирківці Радехівського району Львівської області. У 1966 році закінчив районну середню школу, у 1968-1970 роках служив у армії. Після завершення служби в армії, вступив на інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту (ЛПІ, а сьогодні – Національний університет «Львівська політехніка»), де здобув іменну (Ленінську) стипендію.

Освіта

У 1975 році закінчив з відзнакою Інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту за фахом «Економіка і організація енергетики».

З 1976 до 1979 року навчався в аспірантурі Львівського політехнічного інституту. Підвищував кваліфікацію у ВНЗ та на підприємствах ФРН, РП, СР.

1983 р. – захистив кандидатську дисертацію на тему «Экономические вопросы совершенствования управления системой ремонтного обслуживания»;

1990 р. – рішенням Державного комітету СРСР із народної освіти було присвоєно диплом доцента кафедри економіки і організації хімічної промисловості та енергетики;

1997 р. – захистив докторську дисертацію на тему «Формування економічного потенціалу підприємства на основі логістичних концепцій»;

2000 р. – отримав диплом професора кафедри економіки енергетичних і хімічних підприємств та маркетингу в результаті рішення Атестаційної колегії Міносвіти України.


Тема дисертації: «Формування економічного потенціалу підприємств на основі логістичних концепцій»

Професійна діяльність

1975 – 1976 рр інженер НДП ЛПУ

З 1979 року викладач кафедре економіки і організації хімічної промисловості та енергетики ЛПІ (на посадах асистент, ст. викладач, доцент).

З 1992 року – завідувач кафедри економіки і організації енергетики (згодом кафедри економіки і організації хімічної промисловості та маркетингу, а зараз кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка») по теперішній час.


Наукові досягнення

– у 2006 р. нагороджений знаком «відмінник освіти України»;

– у 2007 р. указом Президента присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України»;

– у 2006 р. статтю про Крикавського Є.В. як про видатного науковця та економіста опублікували у хрестоматії «Економісти України. Лідери вітчизняної економіки: видатні особистості, провідні фахівці, громадські діячі»;

– у 2012 р. Крикавського Є.В. включили до ІІ-го тому масштабного українського видання «Науковці України. Еліта держави». Крикавський Євген Васильович є академіком Академії економічних наук України. Окрім цього, є президентом Всеукраїської громадської організації «Українська Асоціація Логістики».

Протягом 1998 – 2002 рр був депутатом Львівської міської ради.

Є рецензентом наукових статей, журналів ВНЗ Польщі (Університет Марії Кюрі Складовської в Любліні, Познанська політехніка), членом редакційної колегії журналів та членом програмного комітету раду провідних регулярних конференцій в Україні та за кордоном.

- експерт за напрямом "Транспорт і Логістика" в Рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти»: http://repactiv.com.ua/ru/experts/cat/10

Screenshot 62.png

- член Технічного комітету стандартизації 183 "Логістика, експедирування та управління ланцюгами постачання" згідно НАКАЗУ N3 від 17.01.2017 Національного органу стандартизації ДП "УкрНДНЦ" (http://consultant.parus.ua/?doc=0AGI48966C)

Screenshot 61.png

Наукова школа Є.В. Крикавського

Докторські дисертації, захищені за науковим консультуванням професора Крикавського Є.В.

Кандидатські дисертації, захищені за науковим керівництвом професора Крикавського Є.В.

Кандидатські дисертації, захищені за науковим керівництвом професора Крикавського Є.В.- продовження

Дисципліни, які викладає: Логістика, Маркетинг, Логістичний менеджмент, Логістичні системи

Науково-методичні доробки та публікації

Євген Васильович є автором 31-го підручника та навчальних посібників з грифом Міністерства освіти і науки України, 32-ох монографій та понад 500 наукових публікацій. Докладніше про публікації Крикавський Євген Васильович можна ознайомитись за посиланнями:

Опубліковані підручники та навчальні посібники

Опубліковані монографії

Опубліковані статті і тези 2014-2016

Опубліковані статті і тези 2017

Участь у конференціях на 2017 рік

Опубліковані статті і тези 2018

Опубліковані статті і тези 2019

Опубліковані статті і тези 2020

Опубліковані статті і тези 2021

Опубліковані статті і тези 2022