Партнери кафедри ТРР

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 13:21, 6 січня 2014, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Одним з напрямів, що активно розвивається на кафедрі, є забезпечення якості та надійнос...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Одним з напрямів, що активно розвивається на кафедрі, є забезпечення якості та надійності радіоелектронних пристроїв. У рамках даної тематики, між кафедрою теоретичної радіотехніки та радіовимірювань та міжнародною корпорацією A.L.D. ( Advanced Logistic Developments Ltd), США, укладено угоду про використання програмного забезпечення RAM Commander, розробленого фірмою A.L.D. У листопаді 2006 року на кафедрі було проведено міжнародний семінар з сучасних питань якості, надійності, ремонтопридатності, відмовостійкості та готовності систем, під головуванням професора З. Блувбанда, президента A.L.D. Group (Тель-Авів-Лос-Анджелес).

Крім того, викладачі кафедри активно співпрацюють з науковцями закордонних університетів та навчальних закладів. Так, у рамках тематик з ;якості та надійності, існує довготривала співпраця між кафедрою теоретичної радіотехніки та радіовимірювань та Каунаським Технологічним Університетом.

Працівники кафедри регулярно приймають участь у конференціях, що проводяться під егідою ІЕЕ, ІЕЕЕ, SPIE, AQA та інші. Крім того, кафедра широко представлена у організаційному та програмному комітетах Міжнародної науково-технічної конференції «Сучасні проблеми радіоелектроніки, телекомунікацій та комп’ютерної інженерії» TCSET, що розглядає питання математичного моделювання в радіоелектроніці, телекомунікаціях та комп’ютерній інженерії, обробки сигналів і зображень в радіоелектронних та телекомунікаційних системах, забезпечення якості та надійності радіоелектронних та телекомунікаційних засобів.