Міжнародні зв'язки кафедри ІВТ

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 14:32, 25 квітня 2014, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Традиційно кафедра підтримує науково-дидактичні зв’язки з навчальними та науковими з...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Традиційно кафедра підтримує науково-дидактичні зв’язки з навчальними та науковими закладами Білорусі, Великої Британії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, США,Угорщини, Чехії.

У рамках міжнародної співпраці проводиться активна робота для зміцнення контактів із науковцями зарубіжних навчальних закладів та установ, здійснюється обмін викладачами, аспірантами, студентами, активна участь у міжнародних науково-технічних симпозіумах і конференціях.

Упродовж 15 років науковці кафедри спільно з ученими Ряшівської політехніки організовують традиційні щорічні міжнародні науково-технічні конференції «Методи та техніка перетворення сигналів при фізичних вимірюваннях». Ця співпраця увінчалася появою у 2005 р. двотомного підручника «Основи метрології та вимірювальної техніки» міжнародного колективу авторів за редакцією професора Б. Стадника. До значних наукових успіхів кафедри можна також віднести видання у 2006 р. ґрунтовної монографії «Вимірювання температури: теорія та практика» (Я. Луцик, Б. Стадник) та вихід у світ у 2008 р. підручника «Засоби та методи вимірювань неелектричних величин» також міжнародного колективу авторів за редакцією професора Є. Поліщука.

Студенти, стажисти та науковці кафедри проходять переддипломну практику й наукове стажування в Технічному університеті у м. Ільменау (Німеччина). З німецького боку цими роботами керують професор Г. Йєгер та доктор інженер Ф. Бернхард. Багаторічна співпраця з Технічним університетом Ільменау дозволила сформувати взаємно узгоджені інтегровані навчальні плани, за якими студенти інституту навчаються на останньому курсі та виконують тут магістерську роботу, а після закінчення навчання отримують два дипломи: український та німецький.