Відмінності між версіями «Якубенко Іванна Людвиківна»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(створення сторінки)
 
(створення сторінки)
Рядок 36: Рядок 36:
 
| Відомі команди =
 
| Відомі команди =
 
| Відомий у зв’язку з =
 
| Відомий у зв’язку з =
| Поточне місце роботи = [[Національний університет «Львівська політехніка»]], [[Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки]], [[Кафедра електронних засобів і комп'ютерних технологій]], [[Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань]].
+
| Поточне місце роботи = [[Національний університет «Львівська політехніка»]], [[Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки]], [[кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій]], [[кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань]].
 
| Почесні звання =
 
| Почесні звання =
 
| Державні нагороди = <!-- Ордени, медалі, іменна зброя тощо-->
 
| Державні нагороди = <!-- Ордени, медалі, іменна зброя тощо-->
Рядок 44: Рядок 44:
 
}}
 
}}
  
'''Якубенко Іванна Людвиківна''' — інженер 1 категорії [[Кафедра електронних засобів і комп'ютерних технологій | кафедри електронних засобів і комп'ютерних технологій]], сумісник [[Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань | кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань]] [[Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки | Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки]] [[Національний університет «Львівська політехніка» | Національного університету «Львівська політехніка»]].  
+
'''Якубенко Іванна Людвиківна''' — сумісник [[Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань | кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань]], інженер 1 категорії [[Кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій | кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій]] [[Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки | Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки]] [[Національний університет «Львівська політехніка» | Національного університету «Львівська політехніка»]].  
  
 
==Біографічна довідка==
 
==Біографічна довідка==
  
 +
1971 р. — закінчила з відзнакою Львівський технікум радіоелектроніки за спеціальністю «Радіоапаратобудування». Отримала кваліфікацію радіоконструктора.
  
 +
1976 р. — закінчила з відзнакою [[Львівський політехнічний інститут]], радіотехнічний факультет за спеціальністю «Радіотехніка». Отримала кваліфікацію радіоінженера.
  
Біографічна довідка
+
'''Професійна діяльність''':
1971 р. -закінчила з відзнакою Львівський технікум радіоелектроніки за спеціальністю “Радіоапаратобудування “. Кваліфікація радіоконструктор .
+
1976 р.-закінчила з відзнакою Львівський політехнічний інститут ,радіотехнічний факультет за спеціальністю “Радіотехніка “ .Кваліфікація радіоінженер.
+
З 1977 р. до 2000р. -працювала інженером науководослідного інституту медичної радіоапаратури , займалася розробкою електрокардіоскопів ,автоматичних вимірювачів тиску ,електродіагностиків стоматологічних ,які входили до складу моніторних систем.
+
  
З 2000 р. Працює інженером першої категорії кафедри ЕЗІКТ, налагоджує і супроводить лабораторні практикуми студентів ,які навчаються за спеціальностями “Радіотехніка” , “радіоелектронні апарати” та “Телекомунікація і радіотехніка “ . здійснює технічне обслуговування лабораторії з основ радіоелектроніки.
+
1977–2000 рр. — працювала інженером науково-дослідного Інституту медичної радіоапаратури. Займалася розробкою електрокардіоскопів, автоматичних вимірювачів тиску, стоматологічних електродіагностиків, які входили до складу моніторних систем.
  
З 2005 р. -на посадах асистента ,старшого викладача кафедри Теоретичної радіотехніки і радіовимірювань за сумісництвом веде лабораторні і практичні заняття з курсів :
+
З 2000 р. і дотепер — інженер першої категорії [[Кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій | кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій]] [[Національний університет «Львівська політехніка» | Національного університету «Львівська політехніка»]]. Налагоджує і супроводить лабораторні практикуми студентів, які навчаються за спеціальностями «Радіотехніка», «Радіоелектронні апарати» та «Телекомунікація і радіотехніка». Здійснює технічне обслуговування лабораторії з основ радіоелектроніки.
1. Основи теорії електронних кіл
+
2. Електроніка та електротехніка
+
3. Аналогова схемотехніка Нагороди
+
2023 р. -подяка Національного університету “Львівська політехніка “ за сумлінну працювала Публікації
+
Є співавтором 10 методичних вказівок до лабораторних робіт
+
  
 +
З 2005 р. і дотепер — асистент, старший викладач за сумісництвом [[Кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань | кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань]] [[Національний університет «Львівська політехніка» | Національного університету «Львівська політехніка»]].
  
 +
==Навчальна робота==
 +
 +
Веде лабораторні і практичні заняття з курсів:
 +
 +
* Основи теорії електронних кіл
 +
* Електроніка та електротехніка
 +
* Аналогова схемотехніка Нагороди
 +
 +
==Відзнаки==
 +
 +
* 2023 р. — подяка [[Національний університет «Львівська політехніка» | Національного університету «Львівська політехніка»]] за сумлінну працю
 +
 +
==Видавнича діяльність==
 +
 +
Є співавтором 10 методичних вказівок до лабораторних робіт.
  
 
==Контакти==
 
==Контакти==

Версія за 16:21, 5 березня 2024

Якубенко Іванна Людвиківна
Місце народження с. Пробіжна Чортківський району Тернопільської області
Громадянство Україна
Національність українка
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1976 р.
Спеціальність радіотехніка
Кваліфікаційний рівень радіоінженер
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка», Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки, кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій, кафедра теоретичної радіотехніки та радіовимірювань.

Якубенко Іванна Людвиківна — сумісник кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань, інженер 1 категорії кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

1971 р. — закінчила з відзнакою Львівський технікум радіоелектроніки за спеціальністю «Радіоапаратобудування». Отримала кваліфікацію радіоконструктора.

1976 р. — закінчила з відзнакою Львівський політехнічний інститут, радіотехнічний факультет за спеціальністю «Радіотехніка». Отримала кваліфікацію радіоінженера.

Професійна діяльність:

1977–2000 рр. — працювала інженером науково-дослідного Інституту медичної радіоапаратури. Займалася розробкою електрокардіоскопів, автоматичних вимірювачів тиску, стоматологічних електродіагностиків, які входили до складу моніторних систем.

З 2000 р. і дотепер — інженер першої категорії кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Національного університету «Львівська політехніка». Налагоджує і супроводить лабораторні практикуми студентів, які навчаються за спеціальностями «Радіотехніка», «Радіоелектронні апарати» та «Телекомунікація і радіотехніка». Здійснює технічне обслуговування лабораторії з основ радіоелектроніки.

З 2005 р. і дотепер — асистент, старший викладач за сумісництвом кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювань Національного університету «Львівська політехніка».

Навчальна робота

Веде лабораторні і практичні заняття з курсів:

  • Основи теорії електронних кіл
  • Електроніка та електротехніка
  • Аналогова схемотехніка Нагороди

Відзнаки

Видавнича діяльність

Є співавтором 10 методичних вказівок до лабораторних робіт.

Контакти

вул. Професорська, 2, м. Львів, 79013; 11-й н.к., кімн. 102

Тел.: +38 (032) 258-21-56