Відмінності між версіями «Гладун Тетяна Миколаївна, старший викладач»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Сторінка очищена)
 
(Не показано 3 проміжні версії 2 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
[[Файл:АФм_Гладун.jpg]]
 
  
'''Освіта:'''
 
 
30 червня 1999 року закінчила освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» Державного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 8.050206 «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» та отримала кваліфікацію менеджера-економіста.
 
 
'''Посада:'''
 
 
основна:заступник декана підготовки фахівців за скороченими термінами навчання Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка»;
 
за внутрішнім сумісництвом: старший викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка».
 
 
Гладун Т.М. з вересня 2002 року працювала викладачем, а з вересня 2003 року – старшим викладачем кафедри міжнародної економіки Інституту підприємництва та перспективних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка»; з грудня 2008 року працює на посаді заступника декана підготовки фахівців за скороченими термінами навчання Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Науково-педагогічний стаж 10 років. Має опубліковано 25 наукових праць в матеріалах наукових конференцій та збірників наукових праць, в тому числі і збірниках Національного університету «Львівська політехніка». Підготувала і видала 35 методичних розробок. Зокрема у 2007 році у співавторстві видала навчальний посібник «Прогнозування і макроекономічне планування» з грифом Міністерства освіти і науки України, у 2011 році – навчальний посібник «Міжнародні фінанси:1001 тест», у 2012 році – навчальний посібник «Менеджмент: 1001 тест». Нині активно працює над дисертаційною роботою на тему: «Організування та оцінювання ефективності функціонування франчайзингових систем».
 

Поточна версія на 23:52, 16 листопада 2014