Центр інформаційного забезпечення (ЦІЗ) Національного університету «Львівська політехніка»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:59, 6 грудня 2019, створена Opele (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Центр інформаційного забезпечення (ЦІЗ) Національного університету «Львівська політехніка»
Абревіатура ЦІЗ
Тип підрозділу загальноуніверситетський
Девіз «Хто володіє інформацією, той володіє світом»
Дата заснування 08. 11. 2004 року
Засновники Національний університет «Львівська політехніка»
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Попередник Обчислювальний центр Університету
Керівник к. т. н. Пелещишин Оксана Петрівна
Розташування (адреса) вул. С. Бандери 12, 79013, Львів; головний корпус, 338 кім.
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/cis

Центр інформаційного забезпечення (ЦІЗ) Національного університету «Львівська політехніка» (англійська назва - The Center of Information Support of Lviv Polytechnic National University) (скорочена назва - ЦІЗ Львівської політехніки) (англійська скорочена назва - CIS of Lviv Polytechnic National University) - утворений на базі обчислювального центру Університету наказом ректора від 08.11.2004 року за № 507-1-10.

Призначення ЦІЗ

Центр інформаційного забезпечення Національного університету «Львівська політехніка» є спеціалізованим комплексним науково-дослідним, інформаційно-технічним та навчально-методичним структурним підрозділом Університету. Керівник центру призначається ректором університету.

Основними завданнями Центру є:

  • Виконання плану інформатизації Університету;
  • Забезпечення інформаційних потреб та інформаційної підтримки навчальної, науково-технічної, господарської та соціальної діяльності Університету. Інформаційно-аналітичне і організаційне забезпечення діяльності Університету з питань, віднесених до компетенції Центру.
  • Реалізація політики вироблення рішень та виконання робіт в галузі інформатизації та комп’ютеризації, впровадження світових досягнень у сфері інформаційних технологій, залучення, використання вітчизняних та іноземних матеріальних і фінансових ресурсів, новітніх технологій і управлінського досвіду.
  • Забезпечення діяльності Університету як закладу дослідницького типу в інтеграції науково-дослідницької діяльності Університету з провідними університетами світу через використання сучасних інформаційно-телекомунікаційних систем та рішень. Створення умов для інтеграції сфери інформатизації Університету у європейський та світовий інформаційний простір.
  • Дотримання виконання законів та інших нормативно-правових актів у сфері інформаційних технологій, здійснення систематичного контролю за їх дотриманням. Узагальнення практики застосування законодавства з питань, що належать до компетенції Центру.
  • Взаємодія з структурними підрозділами Університету та іншими організаціями з питань, що відносяться до компетенції Центру.
  • Розроблення та здійснення заходів щодо розвитку і вдосконалення інформаційних систем та сервісів Університету, підвищення їх якості, доступності і забезпечення сталого функціонування, сприяння розвитку інформаційних технологій в Університеті.

Підрозділи ЦІЗ