Портал студентів СКІД

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 22:30, 5 червня 2018, створена Федушко Соломія (обговореннявнесок) (Створена сторінка: <!-- --------------------END TABLE ONE / BEGIN TABLE TWO------------------------------- --> <!--...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук

Портал студентів СКІД


Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності здійснює підготовку професійних та якісних фахівців за сучасною та прогресивною спеціальністю "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа".

СКІД - зовсім непересічна кафедра, де кожен студент має шанс проявити свій особистісний потенціал.

Колектив студентів


Студентське товариство кафедри - той стержень завдяки якому спеціальність залишається у тренді. Студенти займають активну позицію в розвитку все можливих наукових, громадських та культурних ідей не тільки в межах кафедри. Представників кафедри СКІД впізнають, насамперед, завдяки їх колективним та особистісним перемогам у різноманітних сферах діяльності.

Студентська наукова діяльність



Дослідницькі інтереси студентів різнопланові, які здатні вирішити головні проблеми української науки на сучасному етапі її розвитку. Кафедра доводить, що українська наукова діяльність студентів є конкурентоспроможна та потрібна на міжнародному рівні. Студентам кафедри СКІД достатньо сил аби відкривати для себе нові світові горизонти та запропонувати світові вирішення актуальних наукових задач. За минулий 2017 рік багато студентів набули безцінний досвід, який допоміг досягти ґрунтовних наукових результатів та здобутків. І кожен піднявся до високого рівня фаховості, дякуючи своїм талантам та наполегливій самоосвіті.
Зокрема, у рамках діяльності Наукового кластеру «IntelliGo» відбулися численні семінари, тренінги компетентних фахівців-практиків у сфері бібліотекознавства, маркетингу, соціальних комунікацій, інформаційних технологій, адже студенти повинні бути обізнані з тенденціями на ринку їхньої професії. У планах – організація зустрічей з цікавими людьми, видатними особистостями та професіоналами різноманітних сфер діяльності, участь студентів у конференціях в Україні та за її межами, проведення науково-дослідної роботи студентами, і публікування її результатів у престижних світових наукових виданнях!


Культурно-просвітницька діяльність


Основною метою студентської культурно-просвітницької діяльності є забезпечення можливістю самореалізації у різних сферах суспільного життя. Реалізація проектів студентів сприяє формуванню всебічно розвинутих, високоосвічених, соціально активних особистостей, здатних до самовдосконалення і самореалізації, та гармонійному розвитку студентів, аспірантів, викладачів і співробітників кафедри. Основними завданнями є:

  • підвищення соціальної активності, рівня культури та сприяння всебічному гармонійному розвитку студентів;
  • ефективне використання творчого потенціалу студентів, самоствердження кожного як яскравої індивідуальності;
  • залучення студентської молоді до активної громадської роботи, змістовного дозвілля та здорового способу життя;
  • формування лідерських якостей та вмінь роботи в команді;
  • розвиток організаторських якостей у студентів та вміння працювати у колективі;
  • згуртування в єдиний колектив учасників студентського клубу та співробітників кафедри;
  • набуття досвіду формування інноваційних проектів та їх реалізації;
  • формуванню та популяризації іміджу кафедри серед студентів та абітурієнтів;
  • розвитку навичок використання інформаційних та мультимедійних технологій серед студентів.

Виконання цих завдань дозволяє створити платформу для отримання досвіду, що змінює життя багатьох людей, і забезпечує нову генерацію молодих активних талантів необхідними знаннями та вміннями для побудови успішного суспільства з більшими можливостями для кожного. Завданням культурної діяльності студентів також є інтенсифікація процесів зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи.

Випускники кафедри


Обличчям тієї чи іншої кафедри перш за все вважаються саме її випускники. Важко переоцінити висококваліфікованість молодих спеціалістів, адже їх працевлаштування та результати праці говорять самі за себе.
Чимало випускників СКІД працюють в апаратах державної влади на адміністративних посадах, у закладах вищої освіти, у відомих ІТ-компаніях на посадах HR- та PR-фахівців. Декотрі встигли реалізувати себе навіть на телебаченні та у публічних сферах. Інші наважилися на створення і розвиток власних стартап-проектів.
Усіх цих успішних випускників об'єднує кафедра СКІД, де професорсько-викладацький склад кожного дня прикладає якнайбільше зусиль для їхнього професійного майбутнього.