Кафедра архітектури та реставрації

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Кафедра архітектури та реставрації
Тип підрозділу Кафедра
Абревіатура РАМС
Дата заснування 1992 рік
Приналежність Інститут архітектури
Завідувач кафедри д. арх., проф. Бевз Микола Валентинович
Розташування (адреса) 79013 Львів, вул. Ст. Бандери 12, головний корпус, кім. 327, вул. Князя Романа 1, 19 корпус, кімн.103
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/87


Загальна інформація

Кафедра Реставрвції архітектурної і мистецької спадщини готує архітекторів за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями: напрямок «Архітектура»; спеціалізація (за новим класифікатором – спеціальність) «Реставрація і реконструкція архітектурних об’єктів»:

  • бакалавр архітектури;
  • спеціаліст і магістр архітектури;

напрямок «Мистецтво»; спеціальність «Реставрація творів мистецтва» (спеціалізація «Реставрація творів мистецтва з натурального і штучного каменю»):

  • бакалавр з реставрації творів мистецтва;
  • спеціаліст і магістр з реставрації творів мистецтва

Науковий напрям кафедри – «РОЗВИТОК ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ РЕГЕНЕРАЦІЇ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ІСТОРИЧНИХ МІСТОБУДІВНИХ КОМПЛЕКСІВ І РЕСТАВРАЦІЇ АРХІТЕКТУРНИХ ОБЄКТІВ ТА ТВОРІВ МИСТЕЦТВА»

Історія кафедри

Наукова робота

- регенерація пам’яткових містобудівнихкомплексів, історичних місць та історичних міст (виконання обґрунтуваньісторико-архітектурних заповідників, історико-містобудівних обґрунтувань;науково-проектна документація з інвентаризації і паспортизації цінної забудови,історико-архітектурні опорні плани, визначення меж історичних ареалів міст,розробка охоронних зон, розробка генеральних планів заповідників та ін.);

- реставрація і консервація пам’яток архітектури, пам’ятокархеології, творів мистецтва;

- наукові дослідження з історії архітектури та історіїпоселень західного регіону України; науково-дослідні роботи на пам’яткахрізного виду.

Підрозділ кафедри

При кафедрі діє науково-дослідна лабораторія (НДЛ-104 з регенерації заповідних архітектурних комплексів історичних міст України), створена наукова школа з досліджень проблем регенерації історичних містобудівних комплексів, якою керує д. арх., проф. Бевз Микола Валентинович У 2007 році на кафедрі започатковано підготовку фахівців та наукові дослідження з реставрації творів мистецтва з натурального і штучного каменю.

Професорсько-викладацький склад

Відомі випускники кафедри

Партнери кафедри