Пелішок Володимир Олексійович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 23:03, 20 січня 2014, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Особа | П.І.Б = Пелішок ВолодимирОлексійович | Зображення (фото) = Pelishok.jpg‎ | Підпис зобр...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук


Пелішок ВолодимирОлексійович
Pelishok.jpg
д.т.н., професор
Дата народження 21 липня 1947 р.
Місце народження Львівська обл.
Громадянство Україна
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1970 р.
Спеціальність радіотехніка
Галузь наукових інтересів розробка окремих вузлів таприладів; автогенератори, синтезатори частоти, радіопередавальні та приймальніпристрої;, радіостанції: в галузі розробки та впровадження систем — системпрофесійного радіозв’язку, в тому числі транкінгові та широкосмугові системи тамережі провідного зв’язку (АТС і т.д.) і їх поєднання з мережами радіозв’язку.
Кваліфікаційний рівень радіоінженер
Науковий ступінь доктор технічних наук
Науковий керівник доктор технічних наук, доцент Климаш Михайло Миколайович, Національний університет«Львівська політехніка»
Вчене звання професор
Поточне місце роботи Національний університет «Львівськаполітехніка» Кафедрателекомунікацій

Пелішок Володимир Олексійович - доктор технічних наук, професор кафедрителекомунікацій Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

Народився 21 липня 1947 р. у Львівській області.

Після закінчення в 1965 році Львівської СШ № 11, навчався нарадіотехнічному факультеті за спеціальністю «Радіотехніка» Львівськогополітехнічного інституту, який закінчив в 1970 році.

В період 1970-1995 р.р. працював у Львівськомурадіотехнічному інституті, де пройшов шлях від інженера до начальника сектората старшого наукового співробітника.

В 1988 р. захистив кандидатську дисертацію в Московськомуенергетичному інституті на тему «Методи управління частотою та термокомпенсаціїчастоти кварцових генераторів».

В період 1995-1996 р.р. — директор центру «Моторола» в НВП«Інформаційні системи», 1996-2004 р.р. — технічний директор НВКП«Спаринг-Віст», де займався розробкою проектів та впровадженням сучасних системрадіозв’язку та телефонії, засобів відеоспостереження та контролю доступу.

З березня 2004 р. директор науково-виробничого підприємства«РТФ», яка продовжує раніш освоєну тематику в галузі радіозв’язку.

В період 2002-2004 р.р. — голова ДЕК на кафедрірадіотехніки.

З 2004 р. — старший викладач кафедри «Телекомунікації».

На даний час — професор кафедри «Телекомунікації».

Тема дисертації

Методи та засоби підвищення ефективності безпровідних системта мереж з нестаціонарним каналом зв’язку [Текст] : дис. ... д-ра техн. наук :05.12.02 / В. О. Пелішок ; Нац. ун-т «Львів. політехніка». — Львів : [б. и.],2010. — 298 стор Науковий керівник - доктор технічних наук, доцент Климаш Михайло Миколайович, Національний університет «Львівська політехніка»

Апробація результатів дисертації

Наукові інтереси

розробка окремих вузлів та приладів; автогенератори,синтезатори частоти, радіопередавальні та приймальні пристрої;, радіостанції: вгалузі розробки та впровадження систем — систем професійного радіозв’язку, втому числі транкінгові та широкосмугові системи та мережі провідного зв’язку(АТС і т.д.) і їх поєднання з мережами радіозв’язку.


Видавнича діяльність

Автор понад 30 публікацій, що стосуються методів побудовиавтогенераторів в тому числі ланок управління частотою та термостабілізаціїчастоти, інженерних методів аналізу за допомогою матричного числення, синтезаторівчастоти.

Вибрані публікації

Контакти

ІТРЕ, каф.ТК, 302к. ХІ н.к., тел. 258-24-44