Навчальна робота кафедри ТРР

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:00, 3 січня 2014, створена Валерій Куріленков (обговореннявнесок) (Створена сторінка: Напрями підготовки: 6.050802 — «Електронніпристрої та системи» Спеціальності: Підгото...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук


Напрями підготовки: 6.050802 — «Електронніпристрої та системи»

Спеціальності: Підготовка спеціалістів: 7.090701 — «Радіотехніка» (спеціалізація7.090701.01 — Радіомережі інформаційно-комп’ютерних систем); 7.090702 — «Радіоелектронні пристрої, системиі комплекси» (спеціалізація 7.090702.02 — Медичні радіоелектронні прилади ісистеми). Підготовка магістрів: 8.090701 — Радіотехніка (спеціалізація8.090701.01 — Радіомережі інформаційно-комп’ютерних систем); 8.090702 «Радіоелектронні пристрої, системи ікомплекси» (спеціалізація 7.090702.02 — Медичні радіоелектронні прилади ісистеми).

Одним з напрямів , що активно розвивається накафедрі , є забезпечення якості та надійності радіоелектронних пристроїв.

У рамках даної тематики, між кафедроютеоретичної радіотехніки та радіовимірювань та міжнародною корпорацією A.L.D. (Advanced Logistic Developments Ltd), США, укладено угоду про використанняпрограмного забезпечення RAM Commander, розробленого фірмою A.L.D. У листопаді 2006 року на кафедрі булопроведено міжнародний семінар з сучасних питань якості, надійності,ремонтопридатності, відмовостійкості та готовності систем, під головуваннямпрофесора З. Блувбанда, президента A.L.D. Group (Тель-Авів-Лос-Анджелес).

Крім того, викладачі кафедри активноспівпрацюють з науковцями закордонних університетів та навчальних закладів.Так, у рамках тематик з якості та надійності, існує довготривала співпраця міжкафедрою теоретичної радіотехніки та радіовимірювань та КаунаськимТехнологічним Університетом.

Працівники кафедри регулярно приймають участьу конференціях, що проводяться під егідою ІЕЕ, ІЕЕЕ, SPIE, AQA та інші. Крімтого, кафедра широко представлена у організаційному та програмному комітетахМіжнародної науково-технічної конференції «Сучасні проблеми радіоелектроніки,телекомунікацій та комп’ютерної інженерії» TCSET, що розглядає питанняматематичного моделювання в радіоелектроніці, телекомунікаціях та комп’ютернійінженерії, обробки сигналів і зображень в радіоелектронних тателекомунікаційних системах, забезпечення якості та надійності радіоелектроннихта телекомунікаційних засобів.

Навчальні лабораторії кафедри:

Лабораторія сигналів та процесів врадіоелектроніці;
Лабораторія з основ теорії зв’язку та передаванняданих;
Лабораторія метрології та радіовимірювань;
Лабораторія аналогової та цифровоїсхемотехніки;
Лабораторія комп’ютерних засобів;
Лабораторія з основ радіоелектроніки;
Лабораторія медичних приладів та систем;
Лабораторія пристроїв медичної РЕА;
Лабораторія метрології та стандартизаціїмедичної РЕПС;
Лабораторія функціональної діагностики;
Лабораторія автоматизованої обробкибіомедичної інформації.