Кузик Андрій Остапович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 00:32, 24 березня 2020, створена Andrii.O.Kuzyk (обговореннявнесок) (Аудиторні заняття)

Перейти до: навігація, пошук
Кузик Андрій Остапович
Kuzyk.jpg
старший викладач
Дата народження 01.11.1968 р.
Місце народження м. Львів
Громадянство Україна
Національність українець
Alma mater Львівський політехнічний інститут
Дата закінчення 1990 р.
Спеціальність Радіотехніка
Галузь наукових інтересів ВЧ та НВЧ автогенератори
Кваліфікаційний рівень інженер-конструктор радіоелектронної апаратури
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра радіоелектронних пристроїв та систем

Кузик Андрій Остапович — старший викладач кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Національного університету «Львівська політехніка».

Біографічна довідка

Народився 1 листопада 1968 р. у Львові.

Після закінчення середньої школи у 1985 р. вступив на РТФ Львівського політехнічного інституту, який закінчив у 1990 р. за спеціальністю «Радіотехніка» і почав працювати у ФМІ АН України на посаді інженера.

З 1991 р. працює асистентом, старшим викладачем кафедри РЕПС.

Аудиторні заняття

Від початку роботи у Львівській політехніці (листопад 1991 р.) проводить на кафедрі аудиторні заняття загалом зі 7-ми дисциплін стаціонарної і заочної форми навчання та для слухачів ІПДО, а саме: 1. Основи теорії радіотехнічних систем – лабораторні,практичні заняття та курсове проектування (до 2009 року включно). 2. Пристрої високоякісного запису та відтворення звуку та зображення – практичні заняття та курсове проектування (до 2010 року включно). 3. Основи Internet-технології – лекції та практичні заняття (до 2011 року включно). – творець курсу. 4. Основи комп’ютерного проектування і моделювання РЕЗ – практичні заняття та курсова робота. 5. Статистична радіотехніка – лекції та практичні заняття. 6. Методи генерування та формування сигналів – лекції, практичні, курсова робота та лабораторні заняття. 7. Проектування радіоприймальних та радіопередавальних пристроїв – лекції, практичні заняття та керівництво курсовим проектуванням.

У період з 2000 до 2008 рр. в рамках програми Центру зайнятості у Львівській обл. проводив заняття на курсах перекваліфікації з дисциплін "Основи роботи з персональним комп'ютером", "Основи роботи з пакетом Microsoft Office", "Основи комп'ютерної графіки", "Основи роботи в ArchiCad".

У 2005 р. підготував та проводив в Навчальному центрі Західного регіону при ВАТ «Укртелеком» (м. Львів) цикл лекцій для слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямком «Цифрова радіорелейна система «Геліос 8/34» та радіотехнічне обладнання «Комплекс ­­­­­– МГ».

Активно працює у товаристві «Просвіта», очолює відділення цього товариства на РТФ. У студентські роки був активним членом «Студентського братства».

У вільний час цікавиться спортом, культурним та політичним життям. Учасник хору викладачів «Орфей» НУ «Львівська політехніка».

Наукові інтереси

ВЧ та НВЧ автогенератори.

Публікації

Опублікував 10 наукових та методичних праць:

  1. Грицьків Зенон Дмитрович, Кузик Андрій Остапович, Николишин Мирон Йосипович, Прудиус Іван Никифорович, Семенистий Костянтин Сергійович, Сніцарук Леонід Адамович. Кафедра «Радіоелектронні пристрої та системи». До 50-річчя заснування(1952–2002) — Л., Вид-во Національного університету «Львівська політехніка», 2002. — 104 с.
  2. Використання гармонічних коливальних систем якперетворювачів вихідних сигналів давачів у частоту / А. Кузик, К. Семенистий //Вісн. Нац. ун-ту «Львів. Політехніка». 2003. — № 477: Радіоелектрон. та телекомунікації. — С. 54-58. — Бібліогр.: 8назв.
  3. Кузик А.О., Сумик М.М. Про один клас складних сигналів з дискретною зміною частоти// Вісн. Нац. ун-ту «Львів. Політехніка». 2011. — № 705: Радіоелектрон. та телекомунікації. — С. 68-74. — Бібліогр.: 1 назв.

Контакти

ІТРЕ, вул. Професорська 2, 79013, Львів; 11-й копус, кімната 203,

тел.: 258-25-19

e-mail: akuzyk@lp.edu.ua