Відмінності між версіями «Кльоба Лев Гнатович»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Вищу економічну освіту з...)
 
Рядок 1: Рядок 1:
Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів
+
Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів
 
+
 
              Вищу економічну освіту здобув закінчивши   інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту за   спеціальністю «Економіка і управління в машинобудуванні».  Другу вищу   освіту здобув у 1995  році закінчивши Міжнародний інститут ринкових   відносин та підприємництва (м. Київ) за спеціальністю «Фінанси і   кредит» і отримавши кваліфікацію «Економіст. Менеджер банківської   справи».  
+
            Вищу економічну освіту здобув закінчивши інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «Економіка і управління в машинобудуванні».  Другу вищу освіту здобув у 1995  році закінчивши Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва (м. Київ) за спеціальністю «Фінанси і кредит» і отримавши кваліфікацію «Економіст. Менеджер банківської справи».
    
+
 
    У 2005 році, як здобувач вченого ступеня   кандидата економічних наук,   був прикріплений до кафедри банківського і   страхового бізнесу   Львівського національного університету імені Івана   Франка для підготовки   і захисту кандидатської дисертації та складання   кандидатських іспитів. В   2008 р. успішно захистив дисертацію на   здобуття наукового ступеня   кандидата економічних наук на тему:   «Управління банківською   інвестиційною діяльністю».
+
   У 2005 році, як здобувач вченого ступеня кандидата економічних наук, був прикріплений до кафедри банківського і страхового бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка для підготовки і захисту кандидатської дисертації та складання кандидатських іспитів. В 2008 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Управління банківською інвестиційною діяльністю».
     З 1973 по 1994 рік працював на   Дрогобицькому долотному  заводі, де обіймав посади майстра, старшого   майстра, заступника начальника механічного цеху, заступника начальника   виробничо-диспетчерського відділу,  начальника відділу фінансів і   маркетингу заводу.
+
 
 
+
     З 1973 по 1994 рік працював на Дрогобицькому долотному  заводі, де обіймав посади майстра, старшого майстра, заступника начальника механічного цеху, заступника начальника виробничо-диспетчерського відділу,  начальника відділу фінансів і маркетингу заводу.
      З жовтня 1994 року по серпень 2010   року працював в ПАТ «КРЕДОБАНК», де обіймав посади заступника   директора  і директора Дрогобицької філії банку, директора   департаменту, керівника Центру сприяння залученню інвестицій та   розвитку малого і середнього бізнесу, головного спеціаліста-аналітика.
+
 
        За сумісництвом працював на викладацькій роботі, в тому числі,   у Львівському національному університеті імені Івана Франка (2005-2008   рр.)  на посаді старшого викладача кафедри банківського і страхового   бізнесу, у Львівському інституті банківської справи Університету   банківської справи НБУ (2005-2009 рр.) на посаді старшого викладача   кафедри банківської справи, в Національному університеті «Львівська   політехніка» (2007-2010 рр.) на посадах старшого викладача, доцента   кафедри маркетингу і логістики. Читав навчальні курси з таких   дисциплін: «Історія грошей і банківництва», «Фінансовий супермаркет»,   «Банківський менеджмент», «Центральний банк і грошово-кредитна   політика», «Бізнес-план підприємства», «Аналіз інвестиційних проектів».  
+
    З жовтня 1994 року по серпень 2010 року працював в ПАТ «КРЕДОБАНК», де обіймав посади заступника директора  і директора Дрогобицької філії банку, директора департаменту, керівника Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу, головного спеціаліста-аналітика.
+
    За сумісництвом працював на викладацькій роботі, в тому числі, у Львівському національному університеті імені Івана Франка (2005-2008 рр.)  на посаді старшого викладача кафедри банківського і страхового бізнесу, у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи НБУ (2005-2009 рр.) на посаді старшого викладача кафедри банківської справи, в Національному університеті «Львівська політехніка» (2007-2010 рр.) на посадах старшого викладача, доцента кафедри маркетингу і логістики. Читав навчальні курси з таких дисциплін: «Історія грошей і банківництва», «Фінансовий супермаркет», «Банківський менеджмент», «Центральний банк і грошово-кредитна політика», «Бізнес-план підприємства», «Аналіз інвестиційних проектів».
Навчальна програмаРобоча навчальна програмаМетодичні вказівки до самостійної роботиКритерії оцінювання знань та вмінь студентівМетодичні рекомендації до семінарських та практичних занятьЗавдання контрольних робіт для студентів очної форми навчанняЗавдання контрольних робіт для студентів заочної форми навчанняТеми рефератівТестові запитанняТермінологічний словникПідручник “Центральний банк і грошово-кредитна політика”
+
 
Матеріали із дисципліни “Центральний банк і грошово-кредитна політика”
+
     Кльоба Л.Г.  за останні 5 років опублікував більше 30 наукових праць, серед них 2 монографії: «Управління банківською інвестиційною діяльністю», «Управління і регулювання банківської інвестиційної діяльності»; (основні статті): «Принципи, функції і методи управління банківською інвестиційною діяльністю»,  «Ризик-менеджмент банківської інвестиційної діяльності», «Застосування системи збалансованих показників в управлінні інвестиційною безпекою банку», «Інвестиційна політика банків України в умовах ринкової трансформації економіки», «Фінансово-інвестиційні центри як інструмент підвищення ефективності транскордонного співробітництва України та Польщі» , «Методичні підходи до використання реінжинірингу і бенчмаркінгу в забезпеченні ефективного управління інвестиційною  діяльністю банків».
Тема 1 – Правовий статус і функції НБУТема 3 – Організація готівкового грошового обігуТема 5 – Організація готівкового грошового обігуТема 5.1. – Міжбанківські розрахункиБезготівкові розрахункиМіжбанківські розрахунки
+
Навчальна дисципліна “Менеджмент персоналу фінансових служб”
+
Навчальна програмаМетодичні вказівки до самостійної роботиМетодичні вказівки до визначення критеріїв оцінювання знань та вмінь студентівМетодичні вказівки і завдання до виконання контрольних робіт  №1, №2, №3, №4 і №5Методичні вказівки до семінарських та практичних занятьРобоча навчальна програмаКоспект лекцій
+
Інші матеріали
+
Національний банк України – Веб сторінкаЗакон України “Про Національний банк України”Закон України “Про банки і банківську діяльність”Монографія В.С.Стельмаха
+
     Кльоба Л.Г.  за останні 5 років опублікував більше 30 наукових     праць, серед них 2 монографії: «Управління банківською інвестиційною   діяльністю», «Управління і регулювання банківської інвестиційної   діяльності»; (основні статті):   «Принципи, функції і методи управління банківською інвестиційною   діяльністю»,  «Ризик-менеджмент банківської інвестиційної діяльності»,   «Застосування системи збалансованих показників в управлінні   інвестиційною безпекою банку», «Інвестиційна політика банків України в   умовах ринкової трансформації економіки», «Фінансово-інвестиційні   центри як інструмент підвищення ефективності транскордонного   співробітництва України та Польщі» , «Методичні підходи до використання   реінжинірингу і бенчмаркінгу в забезпеченні ефективного управління   інвестиційною  діяльністю банків».
+

Версія за 13:36, 15 лютого 2013

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів

           Вищу економічну освіту здобув закінчивши інженерно-економічний факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «Економіка і управління в машинобудуванні».  Другу вищу освіту здобув у 1995  році закінчивши Міжнародний інститут ринкових відносин та підприємництва (м. Київ) за спеціальністю «Фінанси і кредит» і отримавши кваліфікацію «Економіст. Менеджер банківської справи».
  У 2005 році, як здобувач вченого ступеня кандидата економічних наук, був прикріплений до кафедри банківського і страхового бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка для підготовки і захисту кандидатської дисертації та складання кандидатських іспитів. В 2008 р. успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему: «Управління банківською інвестиційною діяльністю».
    З 1973 по 1994 рік працював на Дрогобицькому долотному  заводі, де обіймав посади майстра, старшого майстра, заступника начальника механічного цеху, заступника начальника виробничо-диспетчерського відділу,  начальника відділу фінансів і маркетингу заводу.
   З жовтня 1994 року по серпень 2010 року працював в ПАТ «КРЕДОБАНК», де обіймав посади заступника директора  і директора Дрогобицької філії банку, директора департаменту, керівника Центру сприяння залученню інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу, головного спеціаліста-аналітика.
    За сумісництвом працював на викладацькій роботі, в тому числі,  у Львівському національному університеті імені Івана Франка (2005-2008 рр.)  на посаді старшого викладача кафедри банківського і страхового бізнесу, у Львівському інституті банківської справи Університету банківської справи НБУ (2005-2009 рр.) на посаді старшого викладача кафедри банківської справи, в Національному університеті «Львівська політехніка» (2007-2010 рр.) на посадах старшого викладача, доцента кафедри маркетингу і логістики. Читав навчальні курси з таких дисциплін: «Історія грошей і банківництва», «Фінансовий супермаркет», «Банківський менеджмент», «Центральний банк і грошово-кредитна політика», «Бізнес-план підприємства», «Аналіз інвестиційних проектів».
    Кльоба Л.Г.  за останні 5 років опублікував більше 30 наукових  праць, серед них 2 монографії: «Управління банківською інвестиційною діяльністю», «Управління і регулювання банківської інвестиційної діяльності»; (основні статті): «Принципи, функції і методи управління банківською інвестиційною діяльністю»,  «Ризик-менеджмент банківської інвестиційної діяльності», «Застосування системи збалансованих показників в управлінні інвестиційною безпекою банку», «Інвестиційна політика банків України в умовах ринкової трансформації економіки», «Фінансово-інвестиційні центри як інструмент підвищення ефективності транскордонного співробітництва України та Польщі» , «Методичні підходи до використання реінжинірингу і бенчмаркінгу в забезпеченні ефективного управління інвестиційною  діяльністю банків».