Відмінності між версіями «Петрушка Аліна Іванівна»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 44: Рядок 44:
 
}}
 
}}
  
'''Петрушка Аліна Іванівна'''- український науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент  [[Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності|кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності]]  [[Інститут гуманітарних та соціальних наук|Інституту гуманітарних та соціальних наук]] [[Національний університет «Львівська політехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]]
+
'''Петрушка Аліна Іванівна''' - український науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент  [[Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності|кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності]]  [[Інститут гуманітарних та соціальних наук|Інституту гуманітарних та соціальних наук]] [[Національний університет «Львівська політехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]]
 
==Освіта та наукова кваліфікація==
 
==Освіта та наукова кваліфікація==
  

Версія за 17:10, 12 листопада 2021

Петрушка Аліна Іванівна
Алюся.jpg
к.н.із соц.ком.
Місце народження Львів, Україна
Alma mater Національний університет «Львівська політехніка»
Дата закінчення 2006 р.
Спеціальність теорія та історія соціальних комунікацій
Науковий ступінь кандидат наук із соціальних комунікацій
Науковий керівник д.філол.н., проф. Фінклер Ю. Е.
Дата присвоєння н.с. 04 квітня 2017 р.
Поточне місце роботи Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Петрушка Аліна Іванівна - український науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій, асистент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка»

Освіта та наукова кваліфікація

Освіта повна вища: Бакалавр за напрямом «Електронні апарати», Національний університет «Львівська політехніка» (2005). Магістр за спеціальністю «Виробництво електронних засобів», Національний університет «Львівська політехніка» (2006). Магістр за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», диплом з відзнакою, Національний університет «Львівська політехніка» (2019). Науковий ступінь: Кандидат наук із соціальних комунікацій (04 квітня 2017 р.). Спеціальність: 27.00.01 – теорія та історія соціальних комунікацій.

Професійна діяльність

Від грудня 2006 р. до січня 2013 р. навчалася в аспірантурі Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю 05.12.13 – «Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій». Від вересня 2013 р. – викладач радіотехнічних дисциплін Технічного коледжу Тернопільського національного університету імені Івана Пулюя. Від вересня 2015 р. до червня 2016 р. – викладач-спеціаліст (за сумісництвом) ВСП Львівського коледжу «Інфокомунікації» Національного університету «Львівська політехніка». Протягом жовтня 2014 р. – грудня 2016 р. навчалася в аспірантурі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука за спеціальністю 27.00.01 – «Теорія та історія соціальних комунікацій». Від червня 2017 р. – інженер Науково-технічної бібліотеки (НТБ) Національного університету «Львівська політехніка». Від вересня 2017 р. – провідний фахівець у складі робочої групи «Енциклопедія Львівської політехніки» НТБ. Від лютого 2020 р. і до тепер – завідувач відділу наукової бібліографії НТБ. Від вересня 2019 р. і до тепер – асистент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Публікації

Понад 50 наукових та навчально-методичних публікацій, з них 12 публікацій у виданнях, що індексуються у НМБД Scopus та 16 статей у вітчизняних фахових і закордонних виданнях, 1 одноосібна монографія, 1 колективна монографія англійською мовою та 1 розділ закордонної монографії (Литва), 4 навчально-методичні комплекси у ВНС.

Напрям наукових досліджень

• моделювання та функціонування наукового та науково-популярного контенту; • оцінювання наукового контенту; • наукометрія та бібліометрія.

Навчальна робота