Шуляр Роман Віталійович

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
Шуляр Роман Віталійович


Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», заступник декана базової вищої освіти Інституту економіки і менеджменту.

Коротка історія

Вищу освіту здобув в 2000 році, закінчивши з червоним дипломом Державний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

У 2003 році захистив кандидатську дисертацію на тему Економічна оцінка та управління процесами злиття підприємств" за спеціальністю 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами. 2007 року присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва. Педагогічний стаж складає 6 років.

Працюю зі студентами та аспірантами, які беруть участь у науковій роботі кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, проведення дослідницької роботи та підготовка наукових публікацій та доповідей на конференціях на тему „Економічне оцінювання та управління процесами трансформації підприємств”. Опоную дисертаціям на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на стадіях кафедрального розгляду.

Веду навчальні курси: основи менеджменту, економетрія, технологія зовнішньоекономічних операцій, управління якістю.

Основні публікації

Кузьмін О.Є., Мороз А.С., Подольчак Н.Ю., Шуляр Р.В. ТРАНСФОРМАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ: ЕКОНОМІЧНА ОЦІНКА ТА ПОБУДОВА СИСТЕМ МЕНЕДЖМЕНТУ . Монографія. - Львів: Видавництво Національного університету „Львівська політехніка”, 2005. – 336 с.;

Шуляр Р.В. Комарницький І.М., Григор‘єв О.Ю., Босак А.О. Технологія зовнішньоекономічних операцій: Конспект лекцій з курсу «ТЕХНОЛОГІЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ОПЕРАЦІЙ» для студентів напряму 6.0501 “Економіка і підприємництво” усіх форм навчання. - Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. -273 c.

Загалом за час роботи опубліковано близько 40 наукових робіт (статей, тез доповіді на конференція тощо), близько 20 навчально-методичних видань, 1 конспект лекції, 2 колективні монографії.