Відмінності між версіями «Центр оцінювання якості освіти»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{Загально-університетський_структурний_підрозділ| Офіційна назва = Відділ забе...)
 
Рядок 3: Рядок 3:
  
 
=== Основні завдання та функції відділу ===
 
=== Основні завдання та функції відділу ===
Реалізація політики Університету щодо забезпечення якості освітніх послуг, практична реалізація плану впровадження СУЯ в Університеті.Розроблення пропозиції, проектів документів для ректора та Вченої ради щодо удосконалення нормативно-правової бази організації навчально-виховного процесу та системи управління якістю Університету.Участь у розробленні та удосконаленні методик: рейтингування кафедр Університету; рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Університету; моніторингу якості підготовки фахівців Університету, тощо.Збір, аналіз і узагальнення інформації про якість освітніх послуг в Університеті.Проведення перевірок організації навчально-виховного процесу та стану справ у структурних підрозділах Університету (за окремим розпорядженням ректора Університету).Аналіз результатів і підсумків навчання студентів та роботи Державних екзаменаційних комісій.Перевірка готовності кафедр до нового навчального рокуАналіз результатів рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університетуОрганізація проведення контролю залишкових знань студентівОрганізація робіт із визначення рейтингів кафедр університетуОрганізація роботи щодо проведення I-го та II-го турів Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів кваліфікаційних робіт, збір і оброблення звітів про результати їх проведення.
+
* Реалізація політики Університету щодо забезпечення якості освітніх послуг, практична реалізація плану впровадження СУЯ в Університеті.
 +
* Розроблення пропозиції, проектів документів для ректора та Вченої ради щодо удосконалення нормативно-правової бази організації навчально-виховного процесу та системи управління якістю Університету.
 +
* Участь у розробленні та удосконаленні методик: рейтингування кафедр Університету; рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Університету; моніторингу якості підготовки фахівців Університету, тощо.
 +
* Збір, аналіз і узагальнення інформації про якість освітніх послуг в Університеті.
 +
* Проведення перевірок організації навчально-виховного процесу та стану справ у структурних підрозділах Університету (за окремим розпорядженням ректора Університету).
 +
* Аналіз результатів і підсумків навчання студентів та роботи Державних екзаменаційних комісій.
 +
* Перевірка готовності кафедр до нового навчального року
 +
* Аналіз результатів рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету
 +
* Організація проведення контролю залишкових знань студентів
 +
* Організація робіт із визначення рейтингів кафедр університету
 +
* Організація роботи щодо проведення I-го та II-го турів Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів кваліфікаційних робіт, збір і оброблення звітів про результати їх проведення.

Версія за 15:08, 20 лютого 2013

Відділ забезпечення функціонування системи управління якістю освіти
Абревіатура ВСУЯ
Тип підрозділу Загально-університетський структурний підрозділ
Приналежність Національний університет «Львівська політехніка»
Начальник к.п.н., доцент, Колодій Ігор Степанович
Розташування (адреса) вул.Ст.Бандери 12, 79013, Львів; Головний корпус, к. 213
Сторінка на lp.edu.ua http://lp.edu.ua/node/520
Власний сайт http://old.lp.edu.ua/index.php?id=7243

Відділ забезпечення функціонування системи управління якістю освіти - структурний підрозділ Національного університету «Львівська політехніка», що забезпечує збір, аналіз і узагальнення інформації про якість освітніх послуг в Університеті.

Основні завдання та функції відділу

  • Реалізація політики Університету щодо забезпечення якості освітніх послуг, практична реалізація плану впровадження СУЯ в Університеті.
  • Розроблення пропозиції, проектів документів для ректора та Вченої ради щодо удосконалення нормативно-правової бази організації навчально-виховного процесу та системи управління якістю Університету.
  • Участь у розробленні та удосконаленні методик: рейтингування кафедр Університету; рейтингового оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників Університету; моніторингу якості підготовки фахівців Університету, тощо.
  • Збір, аналіз і узагальнення інформації про якість освітніх послуг в Університеті.
  • Проведення перевірок організації навчально-виховного процесу та стану справ у структурних підрозділах Університету (за окремим розпорядженням ректора Університету).
  • Аналіз результатів і підсумків навчання студентів та роботи Державних екзаменаційних комісій.
  • Перевірка готовності кафедр до нового навчального року
  • Аналіз результатів рейтингового оцінювання роботи науково-педагогічних працівників університету
  • Організація проведення контролю залишкових знань студентів
  • Організація робіт із визначення рейтингів кафедр університету
  • Організація роботи щодо проведення I-го та II-го турів Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів кваліфікаційних робіт, збір і оброблення звітів про результати їх проведення.