Сай Леся Петрівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 15:04, 5 жовтня 2012, створена Ігор Ткаченко (обговореннявнесок) (Створена сторінка: {{Особа | ім'я = Сай Леся Петрівна | оригінал імені = | жінка = <!-- будь-я...)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Сай Леся Петрівна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка», заступник завідувача кафедри з науки. Вищу освіту здобула в 1999 році, закінчивши Львівський Політехнічний інститут за спеціальністю « Фінанси і кредит ».

У 2006 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Інноваційний розвиток підприємства на стадії науково-технічної підготовки виробництва » за спеціальністю 08.06.02. – Економіка, організація та управління підприємствами. Педагогічний стаж складає 6 років.

Наукова робота проводиться в рамках науково напряму кафедри «Проблеми інвестиційної і інноваційної діяльності( на прикладі машинобудування і приладобудування)» і висвітлює теоретичні та прикладні засади інноваційного менеджменту, а саме: особливості інноваційного менеджменту на етапі науково-технічної підготовки виробництва, формування та використання методів менеджменту в управлінні інноваційним розвитком підприємства, умови та чинники, які впливають на цей процес, тощо. Особливу увагу акцентується на дослідженні можливих методів активізації інноваційної діяльності підприємств на етапі науково-технічної підготовки виробництва, процесі їх реалізації на підприємствах, проблемах впровадження, результативності застосування тощо.

За результатами наукових досліджень і науково-методичної діяльності опубліковано близько 30 робіт. Серед них: 1.Сай Л.П. Зміст та часові виміри інноваційного розвитку підприємства на етапі науково-технічної підготовки виробництва// Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. Вісник Національного університету ” Львівська політехніка”. Зб. наук. пр. - Львів: НУ “ЛП”. 2003. - №494. – с.89 – 96. 2.Сай Л.П. Методи управління науково-технічною підготовкою виробництва на підприємствах// Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. Вісник Національного університету ” Львівська політехніка”. Зб. наук. пр. - Львів: НУ “ЛП”. 2004. - №517. – с.89 – 96 3.Сай Л.П. Організаційні та мотиваційні аспекти активізації науково-технічної підготовки виробництва Науковий вісник: Збірник науково-технічних праць. – Львів: НЛТУ. – Випуск 17.3. -2007. –с. 66-72 4. Сай Л.П. Романишин С.Б.Кластери як інструменти забезпечення інноваційного розвитку економіки Збірник наукових праць: Економіка: проблеми теорії та практики – 2007. –с.58-64. 5..Сай Л.П. Економічні ефекти від впровадження інновацій на стадії науково-технічної підготовки виробництва Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку / Вісник НУ” Львівська політехніка”. Зб. наук. пр. - Львів: Видавництво НУ “ЛП”,. 2006. - №567. – с.349– 355 6. Сай Л.П. Науково-технічна підготовка виробництва як проблема інноваційного розвитку на рівні первинної ланки економіки // Соціально-економічні дослідження в перехідний період. Становлення фінансової системи України та проблеми її стабілізації. Зб. наук. пр. Ін-ту регіональних досліджень. – Львів: ІРД НАН України, 2003. - Вип. 1 (ХХХІХ). - С. 560 – 565.

Основні робочі програми, розроблені Сай Л.П. стосуються таких дисциплін: «Міжнародна економіка »і «Національна економіка ». Відповідно розроблено лекційні курси та методичне забезпечення.

Науково-педагогічна робота успішно поєднується з виховною та навчально-науковою роботою зі студентами. Сай Л.П. займається підготовкою студентів до участі в олімпіадах, конференціях та конкурсах.