Петрук Марія Петрівна

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 17:24, 8 жовтня 2024, створена Іващук Олександр (обговореннявнесок)

(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Петрук Марія Петрівна
RTEmagicC petruk.jpg.jpg
провідний інженер
Дата народження 02.05.1957 р.
Громадянство Україна
Галузь наукових інтересів Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва композиційних цементів з додатками на основі відходів виробництв. Використання альтернативних джерел енергії на основі теплоносіїв, утворених від спалювання твердих побутових відходів.Проблема використання шлаків від спалювання побутового сміття у виробництві будівельних матеріалів.
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Дата присвоєння н.с. 1998 р.
Вчене звання доцент
Дата присвоєння в.з. 2001 р.
Поточне місце роботи Кафедра хімічної інженерії, Інститут хімії та хімічних технологій, Національний університет «Львівська політехніка»

Петрук Марія Петрівна — кандидат технічних наук, з 2023 року провідний інженер кафедри хімічної інженерії, Національного університету «Львівська політехніка»


Науково-педагогічна діяльність

Тема кандидатської дисертації — «Портландцементи,активізовані полімінеральними та хімічними додатками: дис. канд. техн. наук: 05.17.11 / Петрук Марія Петрівна; Державний ун-т «Львівська політехніка». — Львів, 1997. — 149 л.».

Професійний досвід — з 1987 року займається науковою, з 1996 року також педагогічною роботою.

З 1994 р. до 2005 р. керівник договору з проекту про співпрацю між Технічним Університетом Сержі-Понтуаз (Франція) та НУ «Львівська політехніка» з питань захисту довкілля, енергозбереження та використання відходів у промисловості будівельних матеріалів.

Нагороди та відзнаки

Нагороджена Дипломом НУ «Львівська політехніка» за успіхи у професійній діяльності та сумлінну працю та письмовою подякою Технічного Університету Сержі — Понтуаз (Франція) за дослідження в галузі утилізації твердих побутових відходів.

Наукові інтереси

  • Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва композиційних цементів з додатками на основі відходів виробництв.
  • Використання альтернативних джерел енергії на основі теплоносіїв, утворених від спалювання твердих побутових відходів.
  • Проблема використання шлаків від спалювання побутового сміття у виробництві будівельних матеріалів.


Контакти

79013, м. Львів, НУ ЛП, пл.Святого Юра 9, 9 н.к., кімн. 108.