Кафедра економіки підприємства та інвестицій

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Версія від 14:28, 20 лютого 2013, створена Ольга Мищишин (обговореннявнесок) (Навчально-допоміжний склад кафедри)

Перейти до: навігація, пошук

Новини кафедри

На кафедрі 2 листопада 2012 р.у рамках 70-тої студентської науково-технічної конференції успішно відбулася виїзна студентська наукова конференція “Економіка підприємства та інвестицій”.

У конференції прийняли заочно участь 60 студентів кафедри, з них 18 виступили з доповідями.

Теми доповідей:

Загальна інформація про кафедру

Кафедра економіки підприємства та інвестицій заснована у 1970 році і у різні періоди мала такі назви: 1970 – 1995 рр. – кафедра економіки і організації будівництва; 1995 – 2003 рр. – кафедра економіки і менеджменту інвестицій та нерухомості; 2003 р. – д.ч. – кафедра економіки підприємства та інвестицій.

Кафедру очолює Козик Василь Васильович[1], кандидат економічних наук, професор НУ “Львівська політехніка”.

Кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальністю “Економіка підприємства” за освітньо-кваліфікаційними рівнями – бакалавр, спеціаліст, магістр.

Розташування

вул. Митрополита Андрея, 5, Львів, 79013; 4 -й корпус, кімната 402.

Номер(и) телефону: +38 (032) 258-25-45

E-mail: kaf_epi_lp@mail.ru

Веб-сайт: http://epi.lp.edu.ua

Керівництво

Завідувач кафедри: к.е.н., проф. Козик Василь Васильович[2]

Заступник завідувача кафедри : к.т.н., доц. Гавриляк Анатолій Степанович[3]

Заступник завідувача кафедри : к.е.н., доц. Селюченко Надія Євстахіївна[4]

Заступник завідувача кафедри : к.е.н., доц. Мрихіна (Іванова) Олександра Борисівна[5]

Заступник завідувача кафедри : к.е.н., доц. Загорецька Олена Ярославівна[6]

Завідувач кафедри

Козик Василь Васильович

Посада: Завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій

Освіта: вища

Науковий ступінь, вчене звання: професор, кандидат економічних наук

Тема дисертації: "Економічне оцінювання виробництва та застосування пластмасових труб" (1987р.)

Дисципліни, які викладає: Організація виробництва, Вступ до фаху "Економіка підприємства"

Напрямки наукових досліджень: інноваційна та інвестиційна діяльність підприємства та регіону; інноваційна інфраструктура; трансфер технологій.

У 1979 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю “Економіка і організація будівництва” і почав працювати на кафедрі економіки і організації будівництва.

Протягом роботи в університеті проводив лекційні та інші види навчальних занять, керує дипломним проектуванням та виконанням магістерських кваліфікаційних робіт.

З 1979 року працював у Львівській політехніці на посадах викладача-стажиста, асистента, старшого викладача, доцента, а з 1996 року працює завідувачем кафедри економіки підприємства та інвестицій.

Очолювана ним з грудня 1996 року кафедра економіки підприємства та інвестицій досягла вагомих успіхів у підготовці фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, спеціаліст і магістр за спеціальністю ”Економіка підприємства” на базі використання сучасного навчально-методичного забезпечення.

З червня 1991 року до вересня 2008 року працював проректором з навчальної роботи та соціального розвитку Львівської політехніки. Працюючи на посаді проректора Львівської політехніки доклав значні зусилля в удосконалення навчально-виховного процесу. Був одним з ініціаторів створення та розвитку студентського самоврядування в університеті. Неодноразово залучався до роботи комісій МОН України з перевірки стану виховного процесу у вищих закладах освіти та розробки нормативних документів з його організації.

Кандидат економічних наук з 1987 року, доцент з 1991 року, професор з 2008 року.

Автор понад 200 наукових та навчально-методичних праць, з них 3 монографії та 8 навчальних посібників з Грифом МОН України. Понад 50 наукових праць стосується проблем будівництва, зокрема ефективності будівництва трубопроводів та організації праці у будівництві. Кандидатська дисертація присвячена оцінюванню економічної ефективності спорудження пластмасових трубопроводів.

Список наукових та навчально-методичних праць

Керує виконанням госпдоговірних робіт, підготовкою до участі працівників кафедри у виконанні грантів.

Виконані кафедрою під його керівництвом наукові дослідження “Методологія перетворення результатів науково-дослідної роботи в інноваційний продукт” та “Розробка системи управління витратами та положення про збалансовану систему економічних і фінансових показників діяльності структурних підрозділів ВАТ “Конвеєр” успішно впроваджені у виробництво; проведено державну реєстрацію інноваційного проекту “Методи та геоінформаційні технології дистанційного моніторингу природних ресурсів України” в дозвільній системі МОН України та отримано свідоцтво про державну реєстрацію проекту технологічного парку.

Готує кандидатів економічних наук, керує підготовкою аспірантів та пошукувачів наукового ступеня кандидата економічних наук. Під його керівництвом захищено 13 кандидатських дисертацій.

Науковий керівник захищених кандидатських дисертацій

Офіційний опонент кандидатських дисертацій

Керівник аспірантів та здобувачів

Займається науковими проблемами інноваційно-інвестиційної діяльності підприємства та галузі, інвестиційної привабливості підприємств та галузі, економічної оцінки діяльності виробничо-господарських структур, механізму фінансування житлового будівництва тощо.

Обраний до Вченої ради Львівської політехніки та Вченої ради інституту економіки і менеджменту.

Наукові і педагогічні здобутки Козика В.В. зумовлені його високою самоорганізованістю та вмінням творчо мислити, науковою інтуїцією та вмінням визначати головні напрямки досліджень, довірою та добрим відношенням до працівників і студентів.

За багаторічну сумлінну працю Козик В.В. нагороджений численними грамотами та подяками, знаком “Відмінник освіти України” (2004 р.) та нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України “Петро Могила” (2009 р.). Його професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця вносять вагомий внесок у розвиток Львівської Політехніки, забезпечують повагу серед колег.

Етапи діяльності кафедри

Заснована в 1970 році як кафедра економіки та організації будівництва для випуску інженерів-економістів за спеціальністю “Економіка та організація будівництва” і підготовки студентів архітектурного, інженерно-будівельного та теплотехнічного факультетів. Складовою частиною кафедри стала територіальна науково-дослідна лабораторія (ТНДЛ-52), створена для дослідження проблем технології та організації будівництва й підвищення ефективності будівельного виробництва. Очолив кафедру кандидат технічних наук, доцент С.Г.Васильєв (з 1986 р. – доктор технічних наук, професор). Разом з ним першими викладачами кафедри були: доцент О.Ю.Голіков, старші викладачі В.І.Бардин, Я.Г.Калиняк, А.Й.Рудков та асистенти В.О.Ламотько і Є.І.Полішко.

З 1983 р. до листопада 1996 року кафедру очолював кандидат економічних наук, доцент С.І.Процик (з 1995 р. – доктор економічних наук, професор).

У 1996 р. відповідно до тенденцій, що склалися в економіці та освіті, кафедра змінила свою назву і стала називатися кафедрою економіки й менеджменту інвестицій і нерухомості. Суттєві зміни навчальних програм та напрямів наукових досліджень відбувалися за активної участі завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора С.І.Процика.

З листопада 1996 р. кафедру очолює кандидат економічних наук, професор В.В.Козик.

З вересня 2002 року підрозділ перейменовано на кафедру економіки підприємства та інвестицій. Вона готує фахівців за спеціальностями “Економіка підприємства” та “Фінанси” (спеціалізація “Фінанси підприємства”). Здійснюється підготовка магістрів, спеціалістів і бакалаврів.

Станом на 2012 рік на кафедрі працює 45 викладачів.[7]

Хронологія створення кафедри

Відомі випускники кафедри

Бажанова Анна Ігорівна– Зав. сектором Національного Банку України;

Галайко Роман Йосипович (1988) – Перший заступник Голови правління об’єднання “Львівоблагропромбуд”;

Голуб В’ячеслав Адамович – Львівська обласна державна адміністрація;

Зінько Михайло Зіновійович (1978) – Директор Львівського центру прав людини;

Кобилянський Валентин Олександрович – президент Компанії “Антарктика”;

Мандюк Олег Семенович – Голова правління асоціації “Новий світ”;

Сало Іван Васильович (1991) – Начальник управління цінних паперів “Електронбанку”;

Степанків Зиновій Васильович – Фінансовий директор ПП “Озеро”;

Сулима Віталій Валерійович – Заступник головии правління БК “Комфортбуд”;

Чепак Іван Павлович – Директор Радехівського цукрового заводу;

Чемерис Анатолій Олексійович – Віце-президент Національної академії державного управління при Президентові України.

Видатні вчені кафедри

Відомими не лише в Україні стали фундаментальні дослідження працівників кафедри з проблем технології та організації без траншейних способів прокладання комунікацій, за якими отримано понад 100 авторських свідоцтв і патентів на винаходи. Серед дослідників цих проблем були доктор технічних наук, професор С.Г.Васильєв, доктор економічних наук, професор С.І.Процик, кандидат технічних наук, доцент В.Т.Голубятніков, кандидат економічних наук, старший викладач В.І.Прокопенко, асистенти З.М.Медведик, Я.В.Воловець, В.В.Козик, старший науковий співробітник А.В.Лещенко та ін.

Вагомих результатів у цей час було досягнуто в дослідженні методів обґрунтування виробничої потужності будівельних організацій, інтенсифікації виробництва, переходу підприємств будівельного комплексу на нові методи господарювання, обґрунтування інвестиційної привабливості підприємств., галузі, регіону. Наукове керівництво цим напрямом здійснювали доктор економічних наук, професор Процик С.І., кандидат економічних наук, доцент В.К.Задорожна, кандидат економічних наук, доцент М.І.Сторожик, кандидат технічних наук, доцент О.Ю.Голіков, завідувач ТНДЛ-52 кандидат економічних наук, доцент Г.О.Бардиш; а виконання робіт - інженери І.Б.Роговська, А.С.Голобородько, Н.В.Колісник, О.С.Войтович, Ю.С.Їжик, викладачі А.С.Загородній, Я.С.Калиняк, С.Б.Кутуєв, Г.О.Партин, В.В.Козик, М.І.Клімковський, В.П.Картавих, І.І.Гуцул, І.Є.Тимчишин, Я.В.Ткач, Ж.С.Котлова, А.Ф.Паславський; аспіранти та студенти-старшокурсники.

Професорсько-викладацький склад кафедри

Біляк Андрій Миронович – асистент кафедри

Винник Ірина Миронівна – асистент кафедри

Висоцький Артур Леонідович – старший викладач кафедри

Воловець Ярослав Васильович – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Воробець Степан Йосипович – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Войцеховська Вікторія Вікторівна – к.е.н., старший викладач кафедри

Гавриляк Анатолій Степанович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Гондяк Наталія Євгенівна – асистент кафедри

Гришко Валентина Аркадієвна – аистент кафедри

Гудзь Ольга Ігорівна – асистент кафедри

Данилович Тарас Богданович – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Данчак Леся Ігорівна - асистент кафедри

Дашко Ірина Михайлівна – к.е.н., доцент кафедри

Довбенко В’ячеслав Іванович – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Ємельянов Олександр Юрійович – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Загорецька Олена Ярославівна – к.е.н., доцент кафедри

Залуцький Володимир Петрович – асистент кафедри

Зарицька Оксана Леонідівна – к.е.н., асистент кафедри

Кічор Володимир Петрович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Клімковський Мар’ян Іванович - к.е.н., доцент, доцент кафедри

Козик Василь Васильович – к.е.н., професор, завідувач кафедри ЕПІ

Колещук Орест Ярославович – к.е.н., старший викладач кафедри

Кравець Анна Володимирівна – к.е.н., старший викладач кафедри

Крет Ігор Зеновійович - к.е.н, доцент, доцент кафедри

Кривцун Ірина Мирославівна – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Кудря Ярослав Валерійович – асистент кафедри

Лесик Лілія Іванівна – асистент кафедри

Макаревич Тадей Тадейович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Манзій Володимир Петрович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Мельник Володимир Мирославович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Мрихіна Олександра Борисівна – к.е.н., доцент кафедри

Мирощенко Наталія Юрієвна – асистент кафедри

Мищишин Ольга Львівна – асистент кафедри

Музиченко-Козловська Оксана Володимирівна – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Петрушка Тетяна Олексіївна – асистент кафедри

Плукар Любов Андріївна – асистент кафедри

Польoва Ірина Миколаївна – к.е.н., асистент кафедри

Ріжко Лариса Іванівна – старший викладач кафедри

Селюченко Надія Євстахіївна – к.е.н., доцент, доцент кафедри

Симак Анастасія Валеріївна – к.е.н., старший викладач кафедри

Скворцов Ігор Борисович – д.е.н., професор, професор кафедри

Стадницький Юрій Іванович – д.е.н., професор, професор кафедри

Стояновський Андрій Ростиславович – старший викладач кафедри

Тимчишин Ірина Євгенівна – старший викладач кафедри

Товкан Олег Емануїлович – старший викладач кафедри

Шийко Орест Ярославович – к.т.н., доцент, доцент кафедри

Яневич Наталія Ярославівна – асистент кафедри

Юхман Ярина Василівна – асистент кафедри

Навчально-допоміжний склад кафедри

1. Співак Надія Михайлівна

Посада: старший лаборант

Освіта: вища, у 2003 році закінчила Національний університет

“Львівська політехніка” за спеціальністю “Облік і аудит”

Досвід роботи: 17 років

З 1995 року - на посаді лаборанта

з 2005 року - на посаді старшого лаборанта

2. Петрушка Тетяна Олексіївна

Посада: завідувач лабораторії, асистент

Освіта: вища, за спеціальністю «Економіка підприємства»

Досвід роботи: 9 років

з серпня 2003 року працює на кафедрі

з вересня 2004 року працює за штатним сумісництвом на посаді асистента 0,25 ст.

Дисципліни, які викладає: проводить практичні заняття з курсів “Організація виробництва”, “Планування та контроль на підприємстві”,“Підприємництво та менеджмент”

Наукові інтереси: інноваційна діяльність підприємства; ресурсозбереження підприємств харчової промисловості

3. Мищишин Ольга Львівна

Посада: лаборант, асистент

Освіта: вища, у червні 2006 року закінчила географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка,кафедру раціонального використання природних ресурсів та охорони природи за спеціальністю “Менеджмент організацій” (кваліфікація “Менеджер природоохоронної діяльності”)

Досвід роботи: 6 років

з 1 вересня 2006 року працює на кафедрі на посаді лаборанта

з вересня 2007 року працює за штатним сумісництвом на посаді асистента 0,25 ст.

Дисципліни, які викладає: проводить практичні заняття з курсів “Розміщення продуктивних сил”, “Регіональна економіка”, “Інвестування”, “Вища освіта і Болонський процес”, “Організація виробництва”, “Вступ до фаху “Економіка підприємства”

Наукові інтереси: інноваційна діяльність підприємства;економіка природокористування

Наукові напрямки кафедри

На даний час науково-дослідна робота кафедри здійснюється за трьома напрямками з державною реєстрацією:

1) ЕПІ-1: № 0108U004755 „Економічне оцінювання інноваційної та інвестиційної діяльності підприємств”. Основною метою досліджень є розроблення теоретико-методологічних засад оцінювання інноваційної та інвестиційної діяльності підприємств; формування положень управління інноваційно-інвестиційною діяльністю на підприємствах; обґрунтування ефективності інноваційної та інвестиційної діяльності підприємства тощо.

1) ЕПІ-2: № 0108U005046 „Обґрунтування інноваційно-інвестиційних стратегій, програм та проектів розвитку виробничо-господарських структур, регіонального розвитку”. Основними аспектами цього наукового напрямку цієї теми є обґрунтування тематико-методичних та прикладних засад управління інноваційно-інвестиційною діяльністю виробничо-господарських структур, регіонального розвитку; підвищення ефективності інноваційно-інвестиційного розвитку виробничо-господарських структур, стратегічне проектування регіональних інноваційних та інвестиційних процесів.

1) ЕПІ-3: № 0108U004756 „Економічне оцінювання соціальної інфраструктури та діяльності підприємств – природних монополістів”. Метою роботи за цим науковим напрямком є розроблення теоретико-методологічних засад оцінювання соціальної інфраструктури та діяльності підприємств – природних монополістів; обґрунтування інструментарію регулювання соціальної інфраструктури для природних монополій.

Науковий керівник науково-дослідних робіт кафедри – завідувач кафедри, к.е.н., професор Козик В.В.

Впровадження наукових досліджень у виробництво

Протягом останніх років виконані наукові дослідження, які успішно впроваджені у виробництво. Це зокрема: “Методологія перетворення результатів науково-дослідної роботи в інноваційний продукт”. Розробники: к.е.н., проф. Козик В.В., к.т.н. Манзій В.П., к.е.н. доц. Данилович Т.Б., к.т.н., доц. Мельник В.М., к.е.н., доц. Іванова О.Б., ст. викл. Тимчишин І.Є., ас. Стояновський А.Р. В результаті досліджень узагальнено зарубіжний та вітчизняний досвід у сфері трансферу технологій; сформовано і апробовано інструментарій збору інформації про результати науково-дослідних робіт для проведення їх трансферу в інноваційний продукт; розроблено методичні рекомендації щодо проведення моніторингу елементів інноваційної інфраструктури, зокрема науково-виробничих підрозділів; розроблено комплексний підхід до вивчення і прогнозування розвитку ринків збуту інноваційного продукту; проведено державну реєстрацію інноваційного проекту „Методи та геоінформаційні технології дистанційного моніторингу природних ресурсів України" в дозвільній системі Міністерства освіти і науки України, та отримано свідоцтво про державну реєстрацію проекту технологічного парку; результати науково-дослідної роботи перетворені в інноваційний продукт, який впроваджений у виробничо-господарську діяльність приватного підприємства “Земсервіс”.

Успішно впроваджена у виробництво науково-дослідна робота “Розробка системи управління витратами та положення про збалансовану систему економічних і фінансових показників діяльності кожного структурного підрозділу на підприємстві ВАТ “Конвеєр””. Розробники: д.е.н., доц. І.Б.Скворцов, к.е.н., доц. І.Й. Яремко, асист. О.Я.Загорецька, асист. О.І.Гудзь, ст.викл. Л.І. Ріжко, асист. А.І.Ясінська, асист. Т.І.Свідрик. Науковий керівник, к.е.н., проф. В.В.Козик.

В результаті досліджень теоретично обгрунтувано та визначено напрямки удосконалення управління витратами з урахуванням особливостей підприємства; запропоновано нові підходи до визначення ціни виготовленої продукції; запропоновано систему мотивації працівників структурних підрозділів з урахуванням кількісних і якісних показників роботи; запропоновані підходи до формування інвестиційної привабливості товариства на основі систематизації його вартісних показників та матеріального і нематеріального потенціалу; впроваджено економічний інструментарій управління витратами; впроваджено модель оцінювання ефективності управління витратами; впроваджено збалансовану систему економічних і фінансових показників у структурні підрозділи товариства; впроваджено методику оцінювання ефективності діяльності підприємства за вартісними критеріями на основі інтегрального показника.

Перспективи подальших досліджень кафедри

Перспективами подальших досліджень кафедри є:

• розробка можливих сценаріїв інноваційного розвитку підприємств; сприяння доступу підприємств до інноваційних продуктів (провайдинг інновацій); використання результатів інновацій для створення „проривних” продуктів та послуг;

• обґрунтування оптимального співвідношення між виробничими та трансакційними витратами підприємства; розробка заходів мінімізації витрат підприємства; розробка методики розрахунку тарифів та розцінок на інноваційну продукцію;

• регулювання цін на продукцію природних монополістів; розробка організаційно-економічних механізмів функціонування природних монополій; регулювання якості продукції підприємств – природних монополістів;

• дослідження механізмів управління інвестиційними проектами; розробка оптимізаційних моделей управління матеріально-технічними та фінансовими ресурсами проекту; управління ефективністю інвестиційних проектів;

• обґрунтування інноваційно-інвестиційної привабливості підприємств, регіону.

Результати наукових досліджень кафедри відображені у сотнях наукових статей та біля 20 монографій, 4 докторських та понад 20 кандидатських дисертацій, захищених її працівниками.


Дисертації захищені працівниками кафедри

1. Макаревич Тадей Тадейович – 1980 р. - к.т.н. - “Дослідження та розробка систем мікроклімату мобільних приміщень для молодняка птиці” 2. Манзій Володимир Петрович – 1982 р. - к.т.н. - “ Ефективність імпрегнації (просочення) розплавом сірки залізобетонних виробів ” 3. Довбенко В’ячеслав Іванович – 1983 р. - к.е.н. - “ Основні напрямки підвищення ефективності виробництв у сірчаній підгалузі ” 4. Клімковський Мар’ян Іванович – 1985 р. - к.е.н. – “ Методи визначення продуктивності будівельних машин ” 5. Кічор Володимир Петрович – 1985 р. - к.т.н. - “ Имитационные модели приоритетной обработки информации в системах реального времени” 6. Козик Василь Васильович – 1987 р. - к.е.н. - “ Економічне оцінювання виробництва та застосування пластмасових труб” 7. Скворцов Ігор Борисович – 1987 р. - к.е.н. - “ Оптимізація інвестиційного процесу в капітальному будівництві ”, 2008 р. - д.е.н. - “ Економічне оцінювання та управління інвестиційною діяльністю машинобудівного підприємства” 8. Воловець Ярослав Васильович – 1987 р. - к.е.н. - “Вибір раціональної прокладки підвідних трубопроводів по місту” 9. Шийко Орест Ярославович – 1989 р. - к.т.н. – “Бетон на безгіпсовому портландцементі, що твердіє на морозі ” 10. Стадницький Юрій Іванович – 1990 р. - к.е.н. – “Ефективність заміни металевих труб пластмасовими”, 2001 р. - д.е.н. – “ Економічні основи управління оздоровленням довкілля ” 11. Воробець Степан Йосипович – 1992 р. - к.е.н. – “Моделирование распределенных баз данных на базе локальных вычислительных систем(на примере оперативного управления приборостроительным производством)” 12. Мельник Володимир Мирославович – 1996 р. - к.т.н. – “Міжгіпсові портландцементні композиції для бетонів, що підлягяють тепловологій обробці ” 13. Гавриляк Анатолій Степанович – 1997 р. - к.т.н. – “Технологія виконання малооб’єднаних монолітних залазобетонних робіт при реконструкції промислових підприємств” 14. Крет Ігор Зиновійович – 2000 р. - к.е.н. – “Реструктуризація виробничих підприємств в умовах конкурентного середовища” 15. Селюченко Надія Євстахіївна – 2000 р. - к.е.н.- “Планування та організація оновлення основних засобів на засадах лізингу” 16. Ємельянов Олександр Юрійович – 2002 р. - к.е.н. – “Планування та регулювання інвестиційної діяльності підприємств” 17. Данилович Тарас Богданович – Український державний лісотехнічний університет, 2004 р. - к.е.н. – “Організаційно-економічний механізм забезпечення нормативної якості повітря при розміщенні підприємств” 18. Кривцун Ірина Мирославівна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2005 р. - к.е.н. – “Управління ризиками підприємства на засадах реалізації превентивних та компенсаційних заходів” 19. Мрихіна Олександра Борисівна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2006 р. - к.е.н. – “Формування та регулювання цін підприємств – природних монополістів” 20. Музиченко –Козловська Оксана Володимирівна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2007 р. - к.е.н. – “Економічне оцінювання та регулювання туристичної привабливості території” 21. Войцеховська Вікторія Вікторівна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2007 р. - к.е.н. – “Економічне оцінювання та вибір варіантів інноваційного розвитку підприємств (машинобудування, приладобудування)” 22. Польова Ірина Миколаївна – Тернопільський національний економічний університет, 2008 р. - к.е.н. – “Система залучення іноземних інвестицій в Україну в процесі глобальної сервісизації” 23. Кравець Анна Володимирівна – Інститут регіональних досліджень НАН Украіни, 2009 р. - к.е.н. – “Становлення та перспективи розвитку кептивного страхування в Україні” 24. Симак Анастасія Валеріївна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2010 р. - к.е.н. – “Інвестиційна політика машинобудівного підприємства” 25. Колещук Орест Ярославович - Національний університет “Львівська політехніка”, 2010 р. - к.е.н. – “Економічне оцінювання стану та планування оновлення основних засобів машинобудівних підприємств” 26. Зарицька Оксана Леонідівна - Національний університет “Львівська політехніка”, 2010 р. - к.е.н. – “Економічне оцінювання інноваційної енергозберігаючої продукції підприємств машинобудування” 27. Дашко Ірина Михайлівна - Національний університет “Львівська політехніка”, 2011 р. - к.е.н. – “ Методи та показники оцінювання ризикованості інвестиційної діяльності машинобудівних підприємств” 28. Гришко Валентина Аркадієвна – Національний університет “Львівська політехніка”, 2011 р. - к.е.н. – “Оцінювання та управління інвестиційно-інноваційним потенціалом машинобудівних підприємств” 29. Загорецька Олена Ярославівна - Національний університет “Львівська політехніка”, 2011 р. - к.е.н. – “” 30. Стояновський Андрій Ростиславович – Київський національний університет технологій та дизайну МОНМС України, 2011 р. - к.е.н. – “Моніторинг діяльності інноваційних структур” 31. Плукар Любов Андріївна – Інститут регіональних досліджень НАН Украіни, 2012 р. – к.е.н. – “Формування системи економічної безпеки банківського сектора регіону”

Видання кафедри

Монографії

1. Застосування біофізичних моделей у практичній економіці: монографія / В.В.Козик, Ю.І.Сидоров. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 180 с.

2. Досягнення і проблеми еволюційної економіки: монографія / О.Є.Кузьмін, Ю.І.Сидоров, В.В. Козик. - Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 252 с.


Навчальні посібники

1. Міжнародні економічні відносини: навч. посіб. / В.В.Козик, Л.А.Панкова, Н.Б.Даниленко. – 8-ме вид., переробл. і доповн. – К.:Знання, 2011. – 469 с. – (Вища освіта ХХІ століття).

2. Організація виробництва: навч. посіб. / В.В.Козик, А.С.Гавриляк. – К.: Знання, 2011. – 222 с.

3. Потенціал і розвиток підприємства: Навч. посібник. – Львів: Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2010. -232 с.

4. Стадницький Ю.І., Комарницький І.М. Просторова організація соціально-економічних систем: Словник-довідник. – Львів: Апріорі, 2010. – 464 с.

5. Музиченко-Козловська О.В. Регіональна економіка: теоретичні основи. навч. посіб.- Львів: “Новий Світ”, 2010. – 263 [1] с.

6. Обгрунтування господарських рішень та оцінювання ризиків: навч. посіб. / В.П.Кічор, Р.В.Фещур, С.Й Воробець, Н.Р.Яворська; за ред.. В.П.Кічора. – Львів: Видавництво “Растр-7”, 2012. – 188 с.

7. Економіко-математичне моделювання: навч. посіб. / Р.В.Фещур, В.П.Кічор, І.Я.Олексів та ін..; за ред. Р.В.Фещура; М-во освіти і науки України, Нац. універ. “Львівська політехніка”. – Львів: Бухгалтерський центр “Ажур”, 2010. – 340 с.

8. Фещур Р.В., Кічор В.П., Барвінський А.Ф., Тимощук М.Р. Статистика: Навчальний посібник/За ред. Р.В.Фещура. – 4-е вид., оновлене і доповнене. – Львів: Бухгалтерський центр “Ажур”, 2010. – 256 с.

9. Математичні методи в економіці: навч. посіб. / І.С.Благун, В.П.Кічор, Р.В.Фещур, С.Й.Воробець; за ред.. В.П.Кічора; Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2011. – 264с.

10. Фінансовий менеджмент: навч. посібник/ Г.О.Партин, Н.Є.Селюченко. – 2-ге вид., перероб. і доп. – Львів: Видавництво Львівської політехніки, 2011. – 348 с.