Відмінності між версіями «Мельник Володимир Мирославович»

Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: {{Особа | П.І.Б = Мельник Володимир Мирославович | Зображення (фото) = Melnuk.png | Підпис зобра...)
 
 
(Не показані 12 проміжних версій 2 користувачів)
Рядок 1: Рядок 1:
 
{{Особа
 
{{Особа
 
| П.І.Б = Мельник Володимир Мирославович
 
| П.І.Б = Мельник Володимир Мирославович
| Зображення (фото) =  Melnuk.png
+
| Зображення (фото) =  millervm.jpg
 
| Підпис зображення (фото) =к.т.н., доцент
 
| Підпис зображення (фото) =к.т.н., доцент
 
| Ім'я при народженні =
 
| Ім'я при народженні =
Рядок 26: Рядок 26:
 
| Спеціальність =   
 
| Спеціальність =   
 
| Військове звання =
 
| Військове звання =
| Галузь наукових інтересів = проблеми економічного розвитку будівельної галузі, фінансування житлового будівництва, проблеми оцінки енергозбереження при виготовлення будівельних матеріалів та виконанні будівельних робіт, економічне оцінювання ресурсного потенціалу та інноваційного розвитку підприємств.
+
| Галузь наукових інтересів
 +
=інноваційні  ресурсо-  та енергоощадні технології у виготовленні будівельних матеріалів, економічна оцінка ефективності  енергоощадних заходів та інноваційних технологій у будівництві, ціноутворення та оцінка регіональних ресурсів в механізмах фінансування будівництва.=
 
| Кваліфікаційний рівень =   
 
| Кваліфікаційний рівень =   
 
| Науковий ступінь =кандидат технічних наук
 
| Науковий ступінь =кандидат технічних наук
| Науковий керівник =  
+
| Науковий керівник = Саницький Мирослав Андрійович
 
| Дата присвоєння н_с =1996 р.
 
| Дата присвоєння н_с =1996 р.
 
| Вчене звання =доцент
 
| Вчене звання =доцент
Рядок 43: Рядок 44:
 
| Власний сайт =
 
| Власний сайт =
 
}}
 
}}
''' Мельник Володимир Мирославович ''' — кандидат технічних наук, доцент  [[кафедра економіки підприємства та інвестицій|кафедри економіки підприємства та інвестицій]], [[Інститут економіки і менеджменту|Інституту економіки і менеджменту]], [[Національний університет «Львівська політехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]]..
+
=='''Посада'''==  
===Загальні відомості===
+
Дата народження: 28 липня 1963 року. 
+
  
Тема дисертації: Швидкотверднучі малогіпсові портландцементні композиції для бетонів, що підлягають тепловій обробці [Текст] : дис... канд. техн. наук: 05.17.11; 05.23.05 / Мельник Володимир Мирославович ; [[Державний університет «Львівська політехніка»|Державний ун-т «Львівська політехніка»]]. — Львів, 1996. — 159 с.
+
  Доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій.
  
З 2009 року виконую обов’язки відповідального за планування навантаження і організацію навчального процесу по кафедрі в інституті післядипломної освіти (ІПДО)
+
== '''Освіта'''==
  
Нагороджувався грамотами [[Інститут економіки і менеджменту|інституту економіки і менеджменту]] за досягнення у педагогічній та науково-дослідній роботі.
+
Львівський політехнічний інститут,  1985р., інженер –будівельник (за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво»); Львівський політехнічний інститут, ІПДО Економіст  (за спеціальністю «Фінанси»).
  
З 21.04.2008р. по 30.05.2008р. проходив стажування в інституті регіональних досліджень НАН України. Зібрані під час стажування матеріали були використані при підготовці лекційних курсів та проведенні практичних занять. Згідно з графіком кафедри проходив курс семінару психолого-педагогічних знань при кафедрі інженерно-педагогічної підготовки Національного університету «Львівська політехніка»
+
== '''Професійна діяльність'''==
  
===Викладацька діяльність===
+
2003 – дотепер – Національний університет «Львівська політехніка», доцент кафедри “Економіка підприємства та інвестицій”
Підготував та читав такі курси лекцій:
+
  
за базовим напрямком 6.0501 «Економіка і підприємництво» для студентів спеціальностей «міжнародна економіка», «фінанси», «маркетинг», «економіка підприємства», «облік і аудит» — «Розміщення продуктивних сил» та «Економіка праці»;
+
1997- 2003 – Національний університет «Львівська політехніка», старший викладач, доцент  кафедри “Економіки і менеджменту інвестицій та нерухомості”
  
для студентів спеціальності «фінанси» — «Місцеві фінанси»;
+
1996-1997 – Львівський політехнічний інститут, асистент, аспірант кафедри хімічної технології силікатів, завідувач випробувальної лабораторії будівельних матеріалів «ВЛБМВ» в системі УКРСЕПРО
  
для студентів спеціальності «економіка підприємства» — «Ціноутворення» (для 6.05.01.07) і «Економіка підприємств реального інвестування» (для 8.05.01.07);
+
1989-1996 – Львівський політехнічний інститут, Інженер, молодший науковий співробітник, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (НДЛ-50) кафедри хімічної технології силікатів
  
за базовим напрямком «будівництво» для студентів спеціальностей " промислове і цивільне будівництво«, «міське будівництво і господарство», «теплогазопостачання і вентиляція», «технологія будівельних конструкцій і виробів», «автомобільні дороги», «мости і транспортні технології» — «Економіка будівництва» (бакалавр.) та «Економіка і управління підприємством» (магістр. і спеціаліст).  
+
1987-1989 – Дирекція при будівництві домобудівельного комбінату №2 м. Львова, ст. інженер виробничо-технічного відділу
  
Є консультантом з виконання економічної частини дипломного проектування для студентів спеціальностей «міське будівництво і господарство», «промислове і цивільне будівництво», «технологія будівельних конструкцій і виробів».  
+
1985-1987 – Львівський домобудівельний комбінат №1, майстер монтажних потоків.
  
Щорічно керує магістерськими, дипломними та бакалаврськими роботами студентів стаціонарної форми навчання, курсовим проектуванням, веде заняття з екстернами та студентами заочної і дистанційної форми навчання.
+
=='''Навчальна робота'''==
  
Відкриті лекції та взаємовідвідування занять проводились згідно з графіком кафедри. Остання відкрита лекція на тему «Оборотні кошти будівельних організацій та ефективність їх використання» проведена 27.08.2010 року.  
+
Дисципліни які викладає: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектів і робіт з використанням ІТ», «Економіка будівництва, основи менеджменту і маркетингу», Інформаційно-економічне моделювання в будівництві», Економічна оцінка інноваційних технологій і проектних рішень у будівництві», «Кошторисна справа та інженерія вартості у будівництві».
  
===Наукова  діяльність===
+
=='''Науково-дослідна робота'''==  
У сферу наукових досліджень входять проблеми економічного розвитку будівельної галузі, фінансування житлового будівництва, проблеми оцінки енергозбереження при виготовлення будівельних матеріалів та виконанні будівельних робіт, економічне оцінювання ресурсного потенціалу та інноваційного розвитку підприємств.
+
  
Напрям наукової діяльності відповідає науковим напрямкам [[Кафедра економіки підприємства та інвестицій|кафедри економіки підприємства та інвестицій]] [[Національний університет «Львівська політехніка»|Національного університету «Львівська політехніка»]]: «Економічне оцінювання інноваційної та інвестиційної діяльності підприємств» (номер державної реєстрації 0108U004755); «Обґрунтування інноваційно-інвестиційних стратегій, програм та проектів розвитку виробничо-господарських структур, регіонального розвитку»); (номер державної реєстрації 0108U005046)
+
Назва кандидатської дисертаційної роботи: «Розробка малогіпсових портландцементних композицій для бетонів, що підлягають тепловій обробці», (спеціальність 05.17.11 «Хімія та технологія силікатних та тугоплавких неметалічних матеріалів і 05.23.05 «Будівельні матеріали та вироби»), 1996р.
  
Брав участь науково-практичних конференціях та семінарах, проводив роботу зі студентами, які беруть участь у науковій роботі кафедри, виступав експертом від кафедри ЕПІ при розгляді дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на стадії кафедрального розгляду. За результатами наукових досліджень за звітний період опубліковано 2 наукові праці.
+
Участь у виконанні ДБ/alkaline (2018-2019р.)
 +
 
 +
Участь у виконанні ДБ/ Наномод «Основи технології створення наномодифікованих надшвидко-тверднучих портландцементів та високоміцних дисперсноармованих композитів з підвищеною ударною в’язкістю на їх основі»(2017-2018р.
 +
 
 +
Участь у ДБ/Мультимод «Основи технології створення енергозберігаючих мультимодальних композиційних цементів та бетонів поліфункціоналного призначення на їх основі» (0115U000426  /2015-2016 р),
 +
 
 +
Учасник робочої групи по розробці проекту «Розвиток науково-навчальної та соціальної інфраструктури НУ«ЛП», що отримав фінансування Європейського інвестиційного банку в рамках інвестиційного проекту за напрямком  «Університетська освіта», №20120493 (документ №55874912).(2014-2017рр.)
 +
 
 +
Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста з організації і функціонування кластеру для виконання гранту № IPBU.01.01.00-06.570/11-00 «Розроблення інноваційної моделі транскордонного використання цеолітового туфу».(2013 р.)
 +
 
 +
=='''Почесні звання і нагороди'''==
 +
 
 +
Грамоти Національного університету «Львівська політехніка», 2009 р.
 +
 
 +
=='''Підвищення кваліфікації'''==
 
   
 
   
===Вибрані публікації===
+
2019 р. - підвищення кваліфікації, прийнявши участь у конференції для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2019», м.Львів 25 жовтня 2019р.
Оцінка відшкодувань за техногенне забруднення довкілля : Метод. вказівки до самост. роботи з дисципліни «Безпека життедіяльності» для студ. усіх баз. напрямів та форм навчан­ня / [[Національний університет «Львівська політехніка»|Нац. ун-т «Львів. політехніка»]] ; Уклад.: [[Васійчук Віктор Олексійович|В.О. Васійчук]], [[Гончарук Володимир Євтихієвич|В.Є. Гончарук]], В.М. Мельник, В.І. Пуцило, В.В. Скіра. — Л. : [[Видавництво Львівської політехніки|Вид-во Нац. ун-ту «Львів. політехніка»]], 2003. — 15 с. — Бібліогр.: 14 назв.
+
  
Особливості фінансування житлового будівництва в Україні / А. В. Кравець,B. М. Мельник, О. І. Бобик // Екон. простір : зб. наук. пр. (www.eprostir.dp.ua) / Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2010. — № 40. — С. 182-188. — Бібліогр.: 6 назв.
+
2018 р. -стажування у ТоВ Науково-технологічний парк «Яворів» (Львівська область)
  
Потенціал і розвиток підприємства : навч. посіб. для студ. баз. напряму «Економіка і підприємництво» / [[Довбенко В’ячеслав Іванович|В. І. Довбенко]], В. М. Мельник ; [[Національний університет «Львівська політехніка»|Нац. ун-т «Львів. політехніка»]]. — Л. : [[Видавництво Львівської політехніки|Вид-во Нац. ун-ту «Львів. політехніка»]], 2010. — 232 с.
+
2016 р. - підвищення кваліфікації, прийнявши участь у семінарі для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтних робіт. Управління та документообіг», м.Львів.
  
В’яжуче для бетонів/ Номер патенту: 13978 | МПК: C04B 28/04, C04B 24/00 | Опубліковано: 25.04.1997 | Автори: [[Соболь Христина Степанівна]], Шийко Орест Ярославович, [[Саницький Мирослав Андрійович]], Конюх Ігор Євгенович, Мельник Володимир Мирославович, Боднар Юлія Василівна, Чемерис Мирон Миколаєвич
+
2015 р.– підвищення кваліфікації, прийнявши участь у семінарі для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій», м.Львів.
  
===Контакти===
+
2013 р.– стажування в Інституті Регіональних Досліджень НАН України.
вул. Митрополита Андрея, 5, Львів–13, 79013; 4 -й корпус, кімн.402,
+
  
 +
2012-2013, 2017-2018 рр. – навчання на семінарі психолого-педагогічних знань у Національному університеті «Львівська політехніка».
 +
 +
=='''Основні публікації за останні роки'''==
 +
 +
==='''Підручники та навчальні посібники'''===
 +
• Потенціал і розвиток підприємства:  Навч. Посібник.- Довбенко В.І. Мельник В.М. ,Львів: Видавництво НУ “ЛП”, 2010.-232с.
 +
• Економіка підприємства : навч. посібник / В. В. Козик, О.  Ю. Ємельянов, О.  Я.  Загорецька,В.М.Мельник,  [та ін.]. – Львів : Вид-во «Простір–М», 2017. — 406 с
 +
 +
==='''Публікації у фахових наукових виданнях та виданнях, що входять до наукометричних баз даних'''===
 +
 +
• Novosad P., Poznyak O., Melnyk V. , Braichenko S. Porous thermal insulation materials on organic and mineral fillers // Lecture notes in civil engineering. – 2020. – vol. 47 : Proceedings of CEE 2019. Advances in resource-saving technologies and materials in civil and environmental engineering. – p. 354–360.
 +
 +
• Pozniak O, Melnyk V., Margal I., Novosad P. Production of fly ash aerated concrete and efficiency of its application. Proceedings of EcoComfort 2020. p. 347-352.Springer Nature Switzerland.
 +
 +
• Позняк О. Р., Луцюк І. В., Якимечко Я. Б., Мельник В. М. Перспективи виробництва теплоізоляційного ніздрюватого бетону на основі композиційних в’яжучих // вісник національного університету "львівська політехніка". Серія: теорія і практика будівництва. – 2019. – № 912. – с. 146–153.
 +
 +
• Позняк О. Р., Кондратьєва Н., Мельник В. М., Мельник Т. В. Дослідження властивостей модифікованих гіпсових в'яжучих // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Теорія і практика будівництва. – 2018. – № 904. – С. 44–49.
 +
 +
• Виробництво, властивості і застосування газобетону неавтоклавного тверднення / Позняк О.Р., Мельник В.М., Завадський І.О., Мельник А.Я. // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. “Теорія і практика будівництва”. – 2017. – № 877. – C. 160–166. (ISSN 0321-0499).
 +
 +
• The properties of non-autoclave aerated concrete from modified binders composition / O. Poznyak, I. Zavadskyy, V. Melnyk // XVI. International scientific conference Kosice-Lviv-Rzeszуw “Current issues of civil and environmental engineering in Kosice-Lviv-Rzeszуw”, Kosice, Slovakia, September 6-8, 2017.
 +
 +
• .Баланська О. І., Панченко А. В., Мельник В. М. Дослідження Європейського досвіду в подоланні проблем забезпечення населення України житлом // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2018. – № 899. – С. 65–75.
 +
 +
• Данилович, Т. Б., Гавриляк, А. С., Мельник В.М. Формування студентських майданчиків комерціалізації бізнес-ідей та формалізації соціальних ініціатив// Науковий вісник НЛТУ України. – Львів: Серія Економічна, 2018, т.28., № 4 С.36-40 (Index Copernicus).
 +
 +
• Данилович, Т. Б., Мельник В.М., Гавриляк А.С. Концептуальні підходи до формування регіональних технологічних платформ // Науковий вісник НЛТУ України. – Львів: Серія Економічна, 2017, вип. 27., № 2 С.155-159 .
 +
•      Особливості фінансування житлового будівництва в Україні / А. В. Кравець,B. М. Мельник, О. І. Бобик // Екон. простір : зб. наук. пр. (www.eprostir.dp.ua) / Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2010. — № 40. — С. 182-188. —
 +
 +
==='''Інші публікації'''===
 +
 +
• Дума В.О., Позняк О.Р., Мельник В.М. Підвищення корозійної стійкості бетону // Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті : тези доповідей 7-ої Міжнародної науково-технічної конференції, 14-16 листопада 2018 р., Харків, Україна - Харків : УкрДУЗТ. – C. 180 – 181.
 +
 +
• Данилович, Т. Б., Гавриляк, А. С., Мельник В.М. Формування університетських підприємницьких площадок технологічних платформ // Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі: матеріали V міжнародної науково-практичної конференції (Харків, 26 травня 2017р.). -2017. - С. 136-137
 +
 +
• Poznyak*** O., Zavadsky** I., Melnyk V. The properties of non-autoclave aerated concrete from modified binders composition [Electronic resource] // XVI. International scientific conference Kosice-Lviv-Rzeszуw “Current issues of civil and environmental engineering in Kosice-Lviv-Rzeszуw”, Kosice, Slovakia, September  6-8, 2017. – 2017.
 +
 +
• Позняк О.Р., Мельник В.М., Стечишин М.С. Самоущільнювальний бетон з високим вмістом золи винесення, армований базальтовим волокном // Науково-практична конференція «Визначення вартості об’єктів будівництва, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві» (11-15 травня 2016р., м. Івано-Франківськ) - Івано-Франківськ : Методичний центр "Будівництво - сучасні технології". – C. 19 – 21.
 +
 +
• .Саницький М.А., Мельник В.М., Марущак У.Д. Оцінка ефективності використання енергоощадних технологій в житловому секторі. Тези науково-практичної конференції «Визначення вартості об’єктів будівництва,проектних ,будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів». Івано-Франківськ, 10-13.06.2014. с. 48-49.
 +
 +
• Данилович Т.Б., Мельник В.М., Гавриляк А.С. Концептуальні підходи до формування західноукраїнської технологічної платформи. Тези доповідей ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості» .- Львів: Видавництво Львівської політехніки, 14-16 травня  2015. с. 110-111
 +
 +
==='''Контакти'''===
 +
 +
вул. Митрополита Андрея, 5, Львів–13, 79013; 4 -й корпус, кімн.402,
 
тел.: +38 (032) 258-25-45
 
тел.: +38 (032) 258-25-45
+
E-mail: volodymyr.m.melnyk@lpnu.ua
E-mail: kaf_epi_lp@mail.ru
+
 
+
 
 
   
 
   
 
[[Категорія:Національний університет «Львівська політехніка»]]
 
[[Категорія:Національний університет «Львівська політехніка»]]

Поточна версія на 19:22, 12 жовтня 2020

Мельник Володимир Мирославович
Millervm.jpg
к.т.н., доцент
Дата народження 28 липня 1963 року.
Галузь наукових інтересів інноваційні ресурсо- та енергоощадні технології у виготовленні будівельних матеріалів, економічна оцінка ефективності енергоощадних заходів та інноваційних технологій у будівництві, ціноутворення та оцінка регіональних ресурсів в механізмах фінансування будівництва.=
Науковий ступінь кандидат технічних наук
Науковий керівник Саницький Мирослав Андрійович
Дата присвоєння н.с. 1996 р.
Вчене звання доцент
Дата присвоєння в.з. 2009 р.
Поточне місце роботи Кафедра економіки підприємства та інвестицій, Інститут економіки і менеджменту, Національний університет «Львівська політехніка».

Посада

Доцент кафедри економіки підприємства та інвестицій.

Освіта

Львівський політехнічний інститут, 1985р., інженер –будівельник (за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво»); Львівський політехнічний інститут, ІПДО Економіст (за спеціальністю «Фінанси»).

Професійна діяльність

2003 – дотепер – Національний університет «Львівська політехніка», доцент кафедри “Економіка підприємства та інвестицій”

1997- 2003 – Національний університет «Львівська політехніка», старший викладач, доцент кафедри “Економіки і менеджменту інвестицій та нерухомості”

1996-1997 – Львівський політехнічний інститут, асистент, аспірант кафедри хімічної технології силікатів, завідувач випробувальної лабораторії будівельних матеріалів «ВЛБМВ» в системі УКРСЕПРО

1989-1996 – Львівський політехнічний інститут, Інженер, молодший науковий співробітник, науковий співробітник науково-дослідної лабораторії (НДЛ-50) кафедри хімічної технології силікатів

1987-1989 – Дирекція при будівництві домобудівельного комбінату №2 м. Львова, ст. інженер виробничо-технічного відділу

1985-1987 – Львівський домобудівельний комбінат №1, майстер монтажних потоків.

Навчальна робота

Дисципліни які викладає: «Визначення вартості об’єктів будівництва, проектів і робіт з використанням ІТ», «Економіка будівництва, основи менеджменту і маркетингу», Інформаційно-економічне моделювання в будівництві», Економічна оцінка інноваційних технологій і проектних рішень у будівництві», «Кошторисна справа та інженерія вартості у будівництві».

Науково-дослідна робота

Назва кандидатської дисертаційної роботи: «Розробка малогіпсових портландцементних композицій для бетонів, що підлягають тепловій обробці», (спеціальність 05.17.11 «Хімія та технологія силікатних та тугоплавких неметалічних матеріалів і 05.23.05 «Будівельні матеріали та вироби»), 1996р.

Участь у виконанні ДБ/alkaline (2018-2019р.)

Участь у виконанні ДБ/ Наномод «Основи технології створення наномодифікованих надшвидко-тверднучих портландцементів та високоміцних дисперсноармованих композитів з підвищеною ударною в’язкістю на їх основі»(2017-2018р.

Участь у ДБ/Мультимод «Основи технології створення енергозберігаючих мультимодальних композиційних цементів та бетонів поліфункціоналного призначення на їх основі» (0115U000426 /2015-2016 р),

Учасник робочої групи по розробці проекту «Розвиток науково-навчальної та соціальної інфраструктури НУ«ЛП», що отримав фінансування Європейського інвестиційного банку в рамках інвестиційного проекту за напрямком «Університетська освіта», №20120493 (документ №55874912).(2014-2017рр.)

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади спеціаліста з організації і функціонування кластеру для виконання гранту № IPBU.01.01.00-06.570/11-00 «Розроблення інноваційної моделі транскордонного використання цеолітового туфу».(2013 р.)

Почесні звання і нагороди

Грамоти Національного університету «Львівська політехніка», 2009 р.

Підвищення кваліфікації

2019 р. - підвищення кваліфікації, прийнявши участь у конференції для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2019», м.Львів 25 жовтня 2019р.

2018 р. -стажування у ТоВ Науково-технологічний парк «Яворів» (Львівська область)

2016 р. - підвищення кваліфікації, прийнявши участь у семінарі для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтних робіт. Управління та документообіг», м.Львів.

2015 р.– підвищення кваліфікації, прийнявши участь у семінарі для спеціалістів будівельної галузі на тему: «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій», м.Львів.

2013 р.– стажування в Інституті Регіональних Досліджень НАН України.

2012-2013, 2017-2018 рр. – навчання на семінарі психолого-педагогічних знань у Національному університеті «Львівська політехніка».

Основні публікації за останні роки

Підручники та навчальні посібники

• Потенціал і розвиток підприємства: Навч. Посібник.- Довбенко В.І. Мельник В.М. ,Львів: Видавництво НУ “ЛП”, 2010.-232с. • Економіка підприємства : навч. посібник / В. В. Козик, О. Ю. Ємельянов, О. Я. Загорецька,В.М.Мельник, [та ін.]. – Львів : Вид-во «Простір–М», 2017. — 406 с

Публікації у фахових наукових виданнях та виданнях, що входять до наукометричних баз даних

• Novosad P., Poznyak O., Melnyk V. , Braichenko S. Porous thermal insulation materials on organic and mineral fillers // Lecture notes in civil engineering. – 2020. – vol. 47 : Proceedings of CEE 2019. Advances in resource-saving technologies and materials in civil and environmental engineering. – p. 354–360.

• Pozniak O, Melnyk V., Margal I., Novosad P. Production of fly ash aerated concrete and efficiency of its application. Proceedings of EcoComfort 2020. p. 347-352.Springer Nature Switzerland.

• Позняк О. Р., Луцюк І. В., Якимечко Я. Б., Мельник В. М. Перспективи виробництва теплоізоляційного ніздрюватого бетону на основі композиційних в’яжучих // вісник національного університету "львівська політехніка". Серія: теорія і практика будівництва. – 2019. – № 912. – с. 146–153.

• Позняк О. Р., Кондратьєва Н., Мельник В. М., Мельник Т. В. Дослідження властивостей модифікованих гіпсових в'яжучих // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Теорія і практика будівництва. – 2018. – № 904. – С. 44–49.

• Виробництво, властивості і застосування газобетону неавтоклавного тверднення / Позняк О.Р., Мельник В.М., Завадський І.О., Мельник А.Я. // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. “Теорія і практика будівництва”. – 2017. – № 877. – C. 160–166. (ISSN 0321-0499).

• The properties of non-autoclave aerated concrete from modified binders composition / O. Poznyak, I. Zavadskyy, V. Melnyk // XVI. International scientific conference Kosice-Lviv-Rzeszуw “Current issues of civil and environmental engineering in Kosice-Lviv-Rzeszуw”, Kosice, Slovakia, September 6-8, 2017.

• .Баланська О. І., Панченко А. В., Мельник В. М. Дослідження Європейського досвіду в подоланні проблем забезпечення населення України житлом // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – 2018. – № 899. – С. 65–75.

• Данилович, Т. Б., Гавриляк, А. С., Мельник В.М. Формування студентських майданчиків комерціалізації бізнес-ідей та формалізації соціальних ініціатив// Науковий вісник НЛТУ України. – Львів: Серія Економічна, 2018, т.28., № 4 С.36-40 (Index Copernicus).

• Данилович, Т. Б., Мельник В.М., Гавриляк А.С. Концептуальні підходи до формування регіональних технологічних платформ // Науковий вісник НЛТУ України. – Львів: Серія Економічна, 2017, вип. 27., № 2 С.155-159 . • Особливості фінансування житлового будівництва в Україні / А. В. Кравець,B. М. Мельник, О. І. Бобик // Екон. простір : зб. наук. пр. (www.eprostir.dp.ua) / Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2010. — № 40. — С. 182-188. —

Інші публікації

• Дума В.О., Позняк О.Р., Мельник В.М. Підвищення корозійної стійкості бетону // Проблеми надійності та довговічності інженерних споруд і будівель на залізничному транспорті : тези доповідей 7-ої Міжнародної науково-технічної конференції, 14-16 листопада 2018 р., Харків, Україна - Харків : УкрДУЗТ. – C. 180 – 181.

• Данилович, Т. Б., Гавриляк, А. С., Мельник В.М. Формування університетських підприємницьких площадок технологічних платформ // Економічні проблеми та перспективи розвитку житлово-комунального господарства на сучасному етапі: матеріали V міжнародної науково-практичної конференції (Харків, 26 травня 2017р.). -2017. - С. 136-137

• Poznyak*** O., Zavadsky** I., Melnyk V. The properties of non-autoclave aerated concrete from modified binders composition [Electronic resource] // XVI. International scientific conference Kosice-Lviv-Rzeszуw “Current issues of civil and environmental engineering in Kosice-Lviv-Rzeszуw”, Kosice, Slovakia, September 6-8, 2017. – 2017.

• Позняк О.Р., Мельник В.М., Стечишин М.С. Самоущільнювальний бетон з високим вмістом золи винесення, армований базальтовим волокном // Науково-практична конференція «Визначення вартості об’єктів будівництва, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів. Ціноутворення, управління та документообіг у будівництві» (11-15 травня 2016р., м. Івано-Франківськ) - Івано-Франківськ : Методичний центр "Будівництво - сучасні технології". – C. 19 – 21.

• .Саницький М.А., Мельник В.М., Марущак У.Д. Оцінка ефективності використання енергоощадних технологій в житловому секторі. Тези науково-практичної конференції «Визначення вартості об’єктів будівництва,проектних ,будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій і матеріалів». Івано-Франківськ, 10-13.06.2014. с. 48-49.

• Данилович Т.Б., Мельник В.М., Гавриляк А.С. Концептуальні підходи до формування західноукраїнської технологічної платформи. Тези доповідей ІІІ міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості» .- Львів: Видавництво Львівської політехніки, 14-16 травня 2015. с. 110-111

Контакти

вул. Митрополита Андрея, 5, Львів–13, 79013; 4 -й корпус, кімн.402, тел.: +38 (032) 258-25-45 E-mail: volodymyr.m.melnyk@lpnu.ua