Відмінності між версіями «Напрями науково-дослідної роботи працівників кафедри МПА»
| Рядок 86: | Рядок 86: | ||
|} | |} | ||
|- | |- | ||
| − | | [[Файл:Бойківська02.png| | + | | [[Файл:Бойківська02.png|100 px]] || '''[[Бойківська Галина Миколаївна]]''' |
:2011 р. - к.е.н. – «Ефективність використання виробничого потенціалу підприємств переробної промисловості системи АПК». | :2011 р. - к.е.н. – «Ефективність використання виробничого потенціалу підприємств переробної промисловості системи АПК». | ||
Версія за 16:39, 9 лютого 2022
| |
Ситник Йосиф Степанович
Інтелектуалізація систем менеджменту підприємств |
| |
Захарчин Галина Миронівна
Проблеми управління персоналом в умовах сучасних викликів |
| |
Любомудрова Надія Петрівна
Мотиваційні аспекти розвитку персоналу |
| |
Склярук Тетяна Василівна
Оцінювання та планування трансакційних витрат підприємства |
| |
Винничук Роксолана Олександрівна
Особливості управління талантами в умовах невизначеності |
| |
Панас Ярослав Володимирович
Оцінювання впливу трансформаційних процесів пов’язаних з функціонуванням Індустрії 4.0 на ринок праці в ЄС та Україні |
| |
Андрійчук Юлія Артурівна
Організація та нормування праці в умовах функціонування V та VI технологічних укладів |
| |
Мороз Людмила Іванівна
Розробка методології ринкового управління інноваційними процесами на основі моніторингу показників діяльності регіону |
| |
Струтинська Леся Романівна
Інноваційні підходи до удосконалення підсистем управління персоналом підприємства |
| |
Космина Юрій Михайлович
Управління поведінкою персоналу підприємства на засадах корпоративної культури |
|-
|
|| Бойківська Галина Миколаївна
- 2011 р. - к.е.н. – «Ефективність використання виробничого потенціалу підприємств переробної промисловості системи АПК».
- Актуальний напрям індивідуальної науково-дослідної роботи:
Управління людським капіталом підприємства в умовах інноваційного розвитку |}
- Актуальний напрям індивідуальної науково-дослідної роботи:
Забезпечення ефективності управління персоналом на соціальних підприємствах |}