Відмінності між версіями «Веб-ресурси Львівської політехніки»
Матеріал з Electronic Encyclopedia of Lviv Polytechnic
м |
|||
| Рядок 7: | Рядок 7: | ||
| Офіційний веб-сайт Львівської політехніки || ЦІЗ || http://lp.edu.ua | | Офіційний веб-сайт Львівської політехніки || ЦІЗ || http://lp.edu.ua | ||
|- | |- | ||
| − | | Сайт "Наука" || ЦІЗ || http://nauka.lp.edu.ua/ | + | | Сайт "Наука" || ЦІЗ || http://nauka.lp.edu.ua/<br>http://science.lp.edu.ua/ |
|- | |- | ||
| Електронна енциклопедія Львівської політехніки || ЦІЗ || http://wiki.lp.edu.ua | | Електронна енциклопедія Львівської політехніки || ЦІЗ || http://wiki.lp.edu.ua | ||
Версія за 19:09, 18 грудня 2012
На цій сторінці зібрані посилання на усі веб-ресурси Національного університету «Львівська політехніка».
| Назва ресурсу | Відповідальний підрозділ | Адреса ресурсу |
|---|---|---|
| Офіційний веб-сайт Львівської політехніки | ЦІЗ | http://lp.edu.ua |
| Сайт "Наука" | ЦІЗ | http://nauka.lp.edu.ua/ http://science.lp.edu.ua/ |
| Електронна енциклопедія Львівської політехніки | ЦІЗ | http://wiki.lp.edu.ua |
| Віртуальне навчальне середовище Львівської політехніки | ЦІЗ | http://vns.lp.edu.ua |
| Науково-технічна бібліотека Національного університету "Львівська політехніка" | НТБ | http://library.lp.edu.ua/ |
| Електронний архів наукових публікацій | НТБ | http://ena.lp.edu.ua:8080/ |
| Рада молодих вчених | РМВ | http://rmv.lp.edu.ua |
| Центр інформаційного забезпечення | ЦІЗ | http://ciz.polynet.lviv.ua/ |
| Інтернет-оператор PolyNet | ЦІЗ | http://www.polynet.lviv.ua/ |
| WiFi Львівської політехніки | ЦІЗ | http://wifi.lp.edu.ua/ |
| Центр телекомунікацій НУЛП ЦТЕ ЗТІ | ЦТЕ ЗТІ | http://ctezti.org.ua/ |
| Видавництво Львівської політехніки | ВЛП | http://vlp.com.ua/ |
| Освітній студентський тижневик "Аудиторія" | http://www.audytoriya.lviv.ua/ | |
| Навчально-науковий Інститут післядипломної освіти | ІПДО | http://ipk.polynet.lviv.ua |
| Хустський навчально-консультаційний центр | ХНКЦ | http://khust-lp.com.ua/ |
| Технічний коледж Національного університету "Львівська політехніка" | ТК НУЛП | http://www.techcol.com.ua/ |
| Студмістечко НУ "Львівська політехніка" | Адміністрація студмістечка |
http://www.studcity.org/ |
| Асоціація випускників Львівської політехніки | http://alumni.lp.edu.ua/ | |
| Приклад | Приклад | Приклад |